Нерухомість
Київські квартири обганяють Західну Європу

Ціни на київські квартири вже побили всі східноєвропейські рекорди. Тільки за листопад-грудень 2006 г. вартість житла в Києві виросла на 10-25%. За цінами на квартири Київ вже обігнав деякі міста Західної Європи, наприклад, Амстердам. При цьому по всьому місту як гриби після дощу виростають новобудови. Експерти порівнюють ринок з мильною бульбашкою…

 
Нерухомість у Криму: пропозиції ще далеко до попиту

На первинному ринку житла у південному регіоні України найвищими цінами характеризується Ялта. У центральних районах вартість квадратного метра житла становить 2–3,5 тис. у.о., тоді як на околицях міста ціни коливаються у межах 0,6–1,5 тис. у.о. за м кв. На «вторинці» ціни дещо нижчі — від 1–1,5 тис. у.о. за м кв. у центрі до 0,5–0,6 тис. у. о. за м кв. на околицях. Певна річ, що в Криму, надзвичайно привабливому з погляду інвестицій регіоні, прагнуть зайняти свою ринкову нішу не тільки українські будівельні компанії. І, попри міцні позиції місцевих «старожилів» (скажімо, «Консоль», яка споруджує до 80% всього житла на півострові), тут з’являється чимало російських і турецьких будівельних фірм, орієнтованих на роботу з власним інвестиційним капіталом. Загалом ринок житла чорноморського узбережжя відзначається значною кількістю елітної, а, отже, дорогої первинної нерухомості. Натомість економічний сегмент становить вторинна нерухомість.

 
Прикарпатський клондайк

Активна діяльність інвесторів-забудовників в Івано-Франківському регіоні свідчить про неабиякі перспективи цього мальовничого прикарпатського краю, відомого своїми гірськолижними курортами. Стрімке зростання будівельних майданчиків, і не лише в Івано-Франківську, а й у всіх районних центрах області, призвело до лідируючих позицій Івано-Франківщини на будівельно-інвестиційній мапі України. Зокрема, місто лідирує за кількістю споруджуваних квадратних метрів житла на душу населення і відзначається високою пропозицією на первинному ринку.

 
Київські будівельники розморозили ринок

Побоюючись обвалу цін на житло, київські будівельники викинули на ринок всі наявні квадратні метри. «З сьогоднішнього дня ми виставляємо всі квартири, які в нас є. Ціни остаточно сформовані», - повідомив президент Холдингової компанії «Київміськбуд» Петро Шилюк.

 
«Караван» продасться приватним інвесторам

Група компаній «Караван» має намір провести приватне розміщення акцій. Виручені кошти компанія витратять на будівництво в регіонах 11 торговельно-розважальних центрів (ТРЦ), за рахунок чого планує збільшити чистий виторг до 1,6 млрд. грн.

 
Інвестори залишились без київських квартир

Більше сотні інвесторів, які вклали свої гроші в будівництво житлового будинку в Києві, залишилися ні із чим. Виявилося, що зараз земельна ділянка на проспекті Науки, 208 у Києві, на якій планувалося спорудити багатоповерхівку, належить не компанії-забудовникові, а зовсім іншій структурі.

 
Харківські квартири подорожчали на 16-37%

Ріст цін на нову житлову нерухомість в Харкові за 2006 рік, згідно даних інвестиційно-будівельної компанії «Макрокап Девелопмент Україна» (МКДУ) склав в різних сегментах від 16% до 37%.

Найбільш динамічно росли ціни в сегменті «бізнес-класу». Тут індекс МКДУ за рік виріс на 37,1%: до $1213 за кв.м. під кінець року проти $885 за кв. м на його початок (за четвертий квартал 2006 року приріст склав 11,1%).

 
В Харкові планується відкриття ТРЦ «Караван»

В Харкові на початку 2007 року планується запустити дві останні черги торговельно-розважального центру «Караван».

Торговельно-розважальний центр «Караван» загальною площею 85 тис. кв.м. стане найбільшим комплексом в Україні з концепцією однорівневого «шоппінг-моллу».

 
Дефіцит нерухомості у Харкові зростає
Інвестиційну привабливість харківського ринку житла фахівці пояснюють високим рівнем прибутковості інвестицій, зростанням попиту на якісні площі і, зрештою, підвищенням платоспроможності населення. Проте і в цьому регіоні основною проблемою для будівельних компаній та інвесторів є пошук й одержання земельних ділянок під будівництво жилих будинків. До того ж кількість вільних й одночасно привабливих земельних ділянок, розташованих у центрі міста й прилеглих до нього районах, — вкрай обмежена.
 
Meinl European Land інвестує в Східну Європу 1,4 млрд. євро

Австрійська девелоперська компанія Meinl European Land Ltd. планує інвестувати в девелоперські проекти в країнах Східної Європи 1,4 млрд. євро. Подальша експансія компанії передбачає реалізацію проектів в Україні, Росії, Польщі.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 4 5 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 31 - 40 з 43