Станцію метро «Львівська брама» добудують львів`яни

Львівська компанія «Зубр ЛТД» повторно перемогла в інвестиційному конкурсі на закінчення будівництва станції метро «Львівська брама» у Києві. Про це повідомив перший заступник київського міського голови Денис Басс. Ввести в дію станцію разом із підземно-наземним торговельним комплексом і паркінгом планують у 2010 році.

За словами Басса, у найближчі шість місяців мають завершити проектні роботи, і в другому півріччі 2008 року львів`яни повинні почати будівництво. За оцінками експертів, вартість проекту - понад 400 млн. гривень.

В обмін на «розконсервування» недобудованої станції метрополітену львівська компанія отримала дозвіл побудувати на Львівській площі торгово-офісний комплекс. Можливо, їй також дозволять побудувати там же й готельний комплекс.

«Зубр ЛТД» у 2004 році вже перемагала в інвестиційному конкурсі з добудови метро, але Київська міська адміністрація визнала результати конкурсу недійсними, оскільки компанія не виконала умови конкурсу. «Зубр ЛТД» - одна з найбільших будівельно-ремонтних фірм західного регіону. Серед її об`єктів Львівський вокзал і управління Львівської залізниці. Київ не може добудувати «Львівську браму» вже понад 10 років.