Балтія
Янтар-6

Оздоблення природним каменем і деревом надає будинку індивідуальності і є практичним кроком з точки зору майбутньої косметичної реставрації, так як камінь надійний і довговічний. В цілому проект відбиває найбільш запитані тенденції заміського будівництва, як по своїх зовнішніх якостях, так і по оптимальному складу приміщень.

Янтар-5

Заміська вілла зі зручним і багатофункціональним плануванням і невеликою особистою інфраструктурою зацікавить людей, які ведуть активне життя. Строгість, простота і конструктивна логіка проекта формують багати і в той же час спокійний дизайн, естетично зручний у всіх відношеннях.

Янтар-4

При проектуванні котеджа архітектори-дизайнери зробили основний акцент на природній красі оздоблення, на її безпосередність та індивідуальність. В результаті "огранки" вигляд будинку вийшов теплим і привабливим.

Янтар-3

Пропонований склад приміщень робить цей проект цікавим для сім'ї, що складається з декілької поколінь, а наявність усіх сучасних зручностей цивілізації забезпечить проживаючих необхідним рівнем комфорту.

Янтар-2

Проста архітектура оздоблена гармонічним співвідношенням природніх текстур. Чіткі лінії і пропорції передаються через внутрішню організацію житлового простору, а планований склад пропонованого проекту задовольнить смаки найбільш вимогливих замовників.

Янтар-1

Лаконічна архітектура оздоблена рустовкою природним каменем і деревом, що допомагає котеджу вписатись в будь-який природний ландшафт. Головними перевагами проекту є наявність п'яти спалень і гаража на два автомобілі, що робить будинок придатним для проживання великої сім'ї.