Побутова техніка
Вбудована побутова техніка: як здійснити вибір?

Сучасні кухні не перестають дивувати зростаючою розмаїтістю фурнітури, яка не лише підкреслює індивідуальність і збагачує зовнішній вигляд кожної моделі, але й надає додаткового комфорту під час роботи на кухні. Вбудована побутова техніка від визнаних світових авторитетів (Bosch, AEG, Miele, Elektrolux, Sіemens, Zanussі), висувні механізми й аксесуари забезпечують кухонним наборам максимальну функціональність і довговічність.

 
Розумний дім – втілення надсучасних технологій

Будинки, як правило, споруджують комфортними, затишними, зручними. А ще споруди бувають розумними завдяки реалізації ідеї їхньої автоматизації, яка вже давно панує між людьми, котрі намагаються йти у ногу з можливостями сучасної техніки. Перші «розумні будівлі» з'явились у США наприкінці 50-х років минулого століття. Мікропроцесори, які лежать в основі будь-якого автомату, почали застосовувати у побутовій техніці (телевізори, мікрохвильові печі, пральні машини, кондиціонери тощо) і використовувати для підвищення добробуту й умов проживання людини.

 
Світовий рівень комфорту від «Ромстал»

Торгова марка «Ромстал» встигла завоювати наш ринок, пропонуючи широкий спектр товарів високої якості від світових лідерів виробництва опалювального обладнання, сантехніки, інженерних систем, надаючи можливість українському споживачу відчути незабутній рівень комфорту та якості.

 
Кожен має право дихати свіжим повітрям

Здавна ми звикли до того, що постійне, мінімально необхідне надходження зовнішнього повітря в офіс чи квартиру здійснюється крізь нещільності у звичайних дерев'яних вікнах чи дверях, або через відчинене вікно. Але що робити у випадку встановлення абсолютно герметичних металопластикових чи якісних дерев'яних вікон, або, коли немає змоги відчинити вікно? Звідки ж тоді візьметься свіже повітря?

 
Творець опалювального сезону

Сучасний будинок. Яким він має бути? Гарним, міцним, зручним, надійним? Без сумніву. І звичайно ж, він повинен бути теплим. Комфорт, що не залежить від примх природи й енергетиків, можна створити, установивши систему автономного теплопостачання. Сьогодні існує багато виробників, і розібратись серед усього розмаїття систем опалення досить важко. Спробуємо розглянути, як це можна зробити в звичайній міській квартирі чи власному особняку.

 
Творець клімату — кондиціонер

Літо... Спека... Хочеться відпочити десь у затишному прохолодному місці, аби відновити сили для подальшої фізичної чи розумової праці. Звичайно, можна прийняти холодний душ, випити з друзями холодного пива, але це допоможе ненадовго. Значно простіше, коли квартиру постійно охолоджує кондиціонер, адже завдяки йому приємний мікроклімат в оселі панує впродовж усього року.

 
Домашній кінотеатр: світ без обмежень

Домашні кінотеатри (ДК) давно вже стали невід’ємною частиною систем домашніх розваг в усьому світі. Вони поєднують у собі багато переваг: комфорт, престиж, можливість по-новому подивитися на захоплюючий світ кіно. Сучасна відео- та аудіотехніка дозволяє в домашніх умовах отримати результат не гірший, а почасти навіть кращий, ніж у справжньому кінотеатрі. Водночас, придбання систем для домашніх кінотеатрів, їх встановлення і налаштування потребують комплексного підходу, причому слід зважати на особливості планування і дизайну квартири, смаки та уподобання.

 
Духова шафа, яка руйнує стереотипи

У цьому сезоні ТМ Siemens знову порадує господинь новим винаходом в галузі кухонної техніки. Цього разу об'єктом інновацій стала звична для нас духова шафа. Siemens перетворив її на суперсучасний агрегат для приготування вишуканих страв. Її основна відмінність і водночас унікальність – це принцип ліфта, тобто вертикальне висування дека зі стравою.

 
Пилинка до пилинки – сила центрального порохотягу

Сучасні будівельні споруди будь-якого призначення неможливо уявити без систем водопостачання чи каналізації, опалення чи кондиціювання. А в багатьох країнах Європи й Америки до списку життєво необхідних належать і системи центрального пиловсмоктування, які не лише полегшують процес прибирання — вони допомагають створити у приміщенні атмосферу бездоганної чистоти і здоров’я. Для українського споживача стаціонарний (або центральний) порохотяг є наразі «екзотикою». Ці складні інженерні системи встановлюють, як правило, у готелях, офісах, квартирах, медичних та інших закладах, сприяючи дотриманню ідеального мікроклімату на площі від 50 до 18 тис. кв. м.