Затишок
Приручений вогонь...

Так історично склалося, що у вітальнях заміських будинків та замків ще в середні століття неабияку роль відігравав камін. І тепер, у наш час, у сучасних оселях, навіть у деяких квартирах, вітальню прикрашає камін, який додає приміщенню затишку і легкого аристократичного шарму.

 
Гарячій воді - автономію

Неодмінним гарантом комфорту кожної оселі є тепло та цілодобове постачання гарячої води. Проте далеко не завжди державні комунальні служби спроможні забезпечити нам таке «задоволення», особливо, якщо йдеться, скажімо, про окремий будинок на околиці мальовничого лісу. Доклавши зовсім небагато зусиль, цю проблему можна легко вирішити.

Автономні системи гарячого водопостачання — не новинка на українському ринку. Їхніми аналогами були газові колонки, які стояли на кухні кожної «хрущовки». Сьогодні завдяки інтенсивному розвитку нових технологій один котел здатний цілодобово забезпечувати увесь будинок теплом і гарячою водою.

 
Ноги в теплі, голова в холоді

Системи підігріву підлоги можна справедливо віднести до найстарших з відомих видів опалення у світі. Вже близько 2000 років людство успішно використовує переваги підлогового обігріву. Ще в римських термах (лазнях) нагріте повітря проходило спеціальними каналами в кам’яних підлогах, а в турецьких лазнях теплі підлоги аналогічних конструкцій вважались обов’язковим атрибутом. Технологічно виправдані та практичні в експлуатації «теплі підлоги» з’явились в Європі в середині минулого століття. Вдосконалені за допомогою нових технологічних тенденцій, набули поширення близько 10-15 років тому, а сьогодні на їхню частку припадає від 15 до 50% сегмента серед сучасних систем опалення.

 
Ступаючи по теплу

Щоб безпечно ходити босоніж своєю оселею у будь-яку пору року, не хвилюватись за здоров’я своїх дітей, коли вони граються на підлозі і мати вдома приємний і затишний мікроклімат, — варто облаштувати у приміщеннях будинку теплу підлогу.

Донедавна теплу підлогу в Україні можна було побачити лише в елітних дитячих садках та фітнес-центрах, незважаючи на те що у Західній Європі, зокрема у скандинавських країнах, тепла підлога є у більшості будинків. І справді, переваги теплих підлог можна перелічувати довго. Це, насамперед, практичність, адже теплу підлогу можна укладати як під кахлями, так і під будь-яким іншим покриттям — паркетом, лінолеумом, ковроліном, ламінованою підлогою. Тепла підлога автоматично підтримує задану температуру у конкретному приміщенні, не займає місця, не створює шуму, може монтуватись на стару підлогу і не потребує ремонту та профілактичного обслуговування.

 
Світло без меж

Освітлення, поза сумнівом, є необхідним засобом повноцінного, комфортного, затишного буття людини. У вечірній час штучне світло може розмежувати єдиний простір на окремі функціональні зони, здатне підкреслити просторовий задум інтер’єрного ансамблю або видозмінити його, внести власний ритм, акцентувати увагу на окремих місцях. Невдало підібране освітлення може зіпсувати найрозкішніший дизайнерський задум. На ринку освітлювальних електроприладів промислове виробництво світильників має вже понад столітній вік. Динаміку його на сьогодні формують швидкі темпи розвитку нових технологій та затребуваність споживачів у якісно новому продукті з оптимальними характеристиками практичності, зручності, енергозбереження та естетичного вигляду. В Україні з початку 90-х ринок освітлювальних приладів формувався практично заново. Кількість підприємств, які зараз функціонують на ринку, становить близько 40, з них великих – не більше п’яти. За даними аналітиків, обсяг внутрішнього ринку становить 290-350 млн грн, частка української продукції – 30-40%, імпортної – 60-70%. Упродовж останніх кількох років на ринку спостерігається постійне пожвавлення, спричинене зростанням обсягів будівництва та реконструкції споруд, оновленням рекреаційної сфери.

 
Сауни – унікальні кімнати здоровя

Восени та взимку організмові особливо бракує сил, настрій відсутній, дається взнаки імунодефіцит. Як цьому зарадити? Виявляється, регулярні візити до сауни оберігають від інфекцій і застуди, регулюють циркуляцію крові, очищують шкіру, покращують настрій.

Останнім часом більшою популярністю почала користуватись фінська сауна, хоча насправді від російської парної лазні вона майже нічим не відрізняється. І в лазні, і в сауні отримують пару, поливаючи розпечені на вогні камені, користуються віниками у процесі лазневої процедури. Сауна – рідна сестра російської парної лазні (до речі, «сауна» у перекладі з фінської й означає «лазня»).

 
Міцний сон дарує… водяний матрац

«Ранок починає день», — каже мудра українська приказка. Як відпочинеш і виспишся — так і день мине. Основний показник сну, запевняють фахівці, не його тривалість, а якість. Трапляється, що, затративши на сон чимало часу, все одно хочеться спати. Дискомфорт, поганий настрій та неможливість сконцентруватись — наслідки недосипання або ж неповноцінного сну. Не до роботи, якщо долають млявість та дратівливість, а втома наздоганяє ще за сніданком!

 
Затишок довкола каміну

Встановити у власному помешканні камін є лише частиною роботи, необхідної для досягнення цілковитої довершеності цього інтер'єрного шедевра. Не менш важливим і значно цікавішим є підбір меблів для кімнати з каміном. Певна річ, можна обмежитись купівлею на стихійних ринках якихось, на перший погляд, непоганих меблів, нібито простих і зроблених зі смаком. Однак такий варіант навряд чи підійде людям, котрі понад усе цінують стиль. Пропонуємо звернути увагу на ковані меблі, які, гармонійно доповнюючи інтер'єр з каміном, стануть не тільки практичними предметами побуту, а й неповторною візитівкою всього помешкання, зокрема камінної зали.

 
Камін

Камін - це складна архітектурна конструкція, яка не тількі прикрашає оселю, а й обігріває, надає затишок, збирає біля себе всю сім'ю. Це особливий тип відкритої кімнатної печі, в якій горить багаття. Каміни здобувають зараз усе більшу популярність не тільки як данина моді - вони дають можливість зробити наш будинок затишним та індівідуальним.

 
Епіцентр сімейного життя

Напевно, кожен погодиться з тим, що на кухні ми проводимо значну частину свого життя. Тут ми снідаємо, збираючись з думками перед насиченим робочим днем, тут проводимо час за обіднім столом у сімейному колі, приймаємо дорогих серцю гостей і спілкуємось за вечірнім чаєм. І тому часто виникає бажання зробити це приміщення універсальним: і вітальнею, яку не соромно показати гостям, і кабінетом, де зручно посидіти за горнятком кави, і кухнею із сучасним, зручним та багатофункціональним обладнанням, де все потрібне завжди під рукою.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 1 - 10 з 11