Проекти котеджів
 • Фахверк

  ФахверкКотеджі  від 227 до 327 кв. м.
  Всього  7 проектів

  Фахверкові споруди були широко поширені ще в середньовічній Західній Європі. Несучою основою фахверкових будівель служить дерев'яний брусчатий каркас, що складається із стійок, ригелів, розкосин і обв'язувань, які розділяють стіну і додають будівлі унікальної декоративної виразної зовнішності.

 • Сатурн

  СатурнКотеджі  від 299 до 420 кв. м.
  Всього  6 проектів

  Ясні форми і чисті фарби, відвертість і ширина, простір і перспектива. Розроблена концепція звільняє архітектора від обмежень стіни і відкриває неосяжну широту. Оціните унікальне архітектурне рішення, запропоноване архітекторами-дизайнерами. Відчуйте архітектуру повну світла і прозорості.

 • Неокласика

  НеокласикаКотеджі від 222 до 922 кв. м.
  Всього 35 проектів

  Усталені традиції і форми, самобутність художнього образу, багата пластика. Вид величної заміської садиби в стилі «Неокласика» діє благотворно, заспокійливо, символізує міцність сімейних засад і культурних традицій.

 • Вернісаж

  ВернісажКотеджі від 359 до 625 кв. м.
  Всього  7 проектів

  Колекція "Вернісаж" створена для справжніх цінителів краси. Вишукані гнуті галереї ніжно "обіймають" споруду, немовби запрошуючи закрутитись у вальсі. Ритмічні форми не дадуть Вам сумувати в такій оселі, в ній Ви відчуєте радість життя і справжній "царський" комфорт.

 • Модерн

  МодернКотеджі від 219 до 1100 кв. м.
  Всього 10 проектів

  Нескінченні чуттєво-соковиті лінії декору, зливаючись, несуть духовно-емоційний і символічний сенс, поєднуючи образотворче з відстороненим, живе з неживим, натхненне з речовим. "Модерн" поєднує в собі декоративні композиції бароко, рококо і ампіру, строго геометричний орнамент варіює мотиви круга і квадрата.

 • Міні

  МініКотеджі від 220 до 401 кв. м.
  Всього 10 проектів

  Спокій і багатство внутрішнього змісту будинку. Одночасне відчуття: нічого зайвого і все є. Зовнішній вигляд котеджу повністю підпорядкований існуючій конструктивній схемі і є найменше витратним варіантом при будівництві. У запропонованих проектах гармонійно поєднуються практичність і естетизм

 • Імпресіо

  ІмпресіоКотеджі від 569 до 952 кв. м.
  Всього 3 проекти

  Відчуття виблискуючого сонячного світла, багатства фарб природи, розчинення об'ємних форм у вібрації світла і повітря. Суть архітектурних проектів, представлених в цій колекції, - зображення миттєвих, як би випадкових рухів і ситуацій, виражених в неврівноваженості, що здається, фрагментарності композиції.

 • Балтія

  БалтіяКотеджі  від 432 до 599 кв. м.
  Всього 6 проектів

  Балтійське море… Його хвилі виносять на берег дивовижний камінь - янтар, що ось вже тисячі років підкоряє людину своєю ласкавою красою і винятковими властивостями. Запропоновані проекти, подібно цьому каменю, притягають і заворожують безпосередністю і теплотою.