Нерухомість
У 2007 році меблі з кедра стануть великою рідкістю

На сьогоднішній день найбільш рідкісними вважаються меблі з кедра. Придбати їх можна тільки в контрабандистів, тому що магазини не беруться за реалізацію, боячись численних перевірок.

 
На Тернопільщині припинено діяльність підпільних виробників меблів

За інформацією заступника начальника УПМ ДПА в Тернопільській області, начальника штабу УПМ ДПА в області Олега Дяківа, значна кількість порушень пов`язані із здійсненням господарської діяльності без державної реєстрації.

 
Комітет підтримав проект Постанови про затвердження Концепції ціноутворення комунальних послуг

Відповідно до плану роботи Комітету на засіданні 11 квітня було розглянуто проект Постанови про затвердження Концепції ціноутворення у сфері комунальних послуг (р.№ 3181), поданих народними депутатами Петросовим В.А., Кучеренком О.Ю., Сербіним Ю.С.

Представлений проект постанови передбачає затвердження Концепції та низку доручень Кабінету Міністрів України щодо розроблення відповідних нормативних актів. Проект розроблено з метою створення цілісної системи ціноутворення у сфері комунальних послуг, врегулювання правовідносин, пов’язаних із ціноутворенням у цій сфері, запровадження єдиних принципів формування цін і тарифів на послуги з електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення.

 
Ціни на житло Харкова переступили поріг в $2 тис./кв.м.
Відповідно до аналізу цін на ринку нерухомості Харкова, проведеного девелоперскою компанією «Макрокап Девелопмент Україна» (МКДУ), в першому кварталі поточного року В Харкові найактивніше росли ціни на житло класів «преміум» та «економ». Так, ціни на елітне житло переступили поріг в $2 тис./кв.м.

Так, індекс МКДУ для сегменту «бізнес-класу» виріс за місяць на 7,6% і склав $1409 за кв. м (місяцем раніше - $1309). За перший квартал індекс МКДУ для даного сегменту виріс на 16,2%.

Індекс для сегменту «економ-класу» виріс за березень на 2,1%: $797 за 1 кв.м проти $780,5 у лютому. Протягом перших трьох місяців поточного року індекс в даному сегменті зріс на 19,1%.

 
Будівництво Патріаршого собору УГКЦ вже на завершальному етапі

15 грудня прес-служба Глави УГКЦ оприлюднила звернення Патріарха Любомира (Гузара) до вірних цієї Церкви та усіх людей доброї волі, в якому проголошено завершальний етап будівництва головного храму УГКЦ у Києві. Сьогодні, як засвідчують фахівці, вже виконано 2/3 від всього об`єму будівельних робіт. Зараз необхідна молитовна та фінансова підтримка вірних цієї Церкви.

 
Станцію метро «Львівська брама» добудують львів`яни

Львівська компанія «Зубр ЛТД» повторно перемогла в інвестиційному конкурсі на закінчення будівництва станції метро «Львівська брама» у Києві. Про це повідомив перший заступник київського міського голови Денис Басс. Ввести в дію станцію разом із підземно-наземним торговельним комплексом і паркінгом планують у 2010 році.

За словами Басса, у найближчі шість місяців мають завершити проектні роботи, і в другому півріччі 2008 року львів`яни повинні почати будівництво. За оцінками експертів, вартість проекту - понад 400 млн. гривень.

 
Львів`яни платять за воду, яка недопливає до їхніх осель

Виявляється, що “Львівводоканал” більше третини води втрачає у мережах. Тож єдиний спосіб, аби львів'яни не платили за воду, яку не використали – встановити водяний лічильник. А менше половини львів'ян досі не мають лічильників.

Мирослав Заплатинський, директор ЛМКП «Львівводоканал»: «Хотів би насамперед пояснити що таке рівень втрат - це різниця між водою добутою та водою, проданою споживачам (реалізацією), тобто сюди входять не лише витоки на мережах, а й технологічні витрати Водоканалу, наприклад на транспортування, хлорування та промивання водоводів та розподільчої мережі після виконання аварійних робіт, витрати води на утримання зон санітарної охорони водозаборів.

 
У Львівській області 1245 об’єктів незавершеного будівництва, більше половини з них – довгобуди

ДовгобудиСтаном на 1 січня 2007 року на Львівщині налічувалось 1245 об’єктів (крім індивідуальних житлових будинків), спорудження яких було розпочате, але не завершене. З 2000 року їх кількість скоротилася на 37,4%, а за минулий рік – на 101 об’єкт, або на 7,5%. Про це ЗІК повідомили сьогодні, 16 березня, у головному статуправлінні у Львівській області.

 
Попит на елітне житло за містом зростає

Попит на елітне житло за містом зросте. Незабаром будиночок в селі стане серйозним капіталом для рядової української родини.

За прогнозами ріелтерів, найближчим часом очікується розвиток сегменту заміського елітного житла. На їхню думку, через більше комфортне проживання за містом, в перспективі двох-трьох років очікується розвиток елітної нерухомості за містом.

 
Інвесторів будівництва захистять поправками до закону

Для приватних інвесторів у будівництво розроблений захист від несумлінних забудовників. Кабінет Міністрів схвалив нові правила роботи фондів фінансування будівництва (ФФБ), які повинні захистити вкладників від будівельних афер.

Урядовий комітет з питань будівництва затвердив виправлення до Закону «Про фінансово-кредитні механізми й керування майном при будівництві житла...» із зауваженнями Держфінпослуг. «У проекті пропонується проводити остаточний розрахунок з інвесторами за цінами, установленим на момент висновку договорів. Однак ціни можуть мінятися (за об'єктивними причинами), але принаймні вони не повинні перевищувати рівень цін на момент планового введення об'єкта нерухомості в дію», - говорить голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) Валерій Альошин.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 4 5 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 1 - 10 з 43