Ремонт
«Сантехнічні прогнози» від Grohe

Астрологи, ворожки та інші представники окультних вчень стверджують, які б зусилля не докладала людина, щоб розбагатіти, їй нічого не вдаватиметься, поки вона не вирішить всі проблеми із сантехнікою у своєму домі. А точніше вода, яка безцільно витікає із несправних кранів, «астрально вимиває» наші гроші. В астрологію, звичайно, можна не вірити, та мимохіть на думку спадають слова «пішло, як вода з-поміж пальців», «було та й загуло». З народною мудрістю важко сперечатись. До того ж не за горами той час, коли ми всі станемо щасливими власниками лічильників, які контролюватимуть витрати води. То чи не розпочати зі зміни змішувача? Одначе перш ніж купити новий, добре було б знати який.

 
Залізобетон: технології сучасності

Залізобетон — це композиційний будівельний матеріал, в якому поєднуються бетон і сталева арматура, забезпечується спільна робота бетону й сталі, що істотно різняться своїми фізико-механічними властивостями. Бетон добре чинить опір стискувальним навантаженням, проте має низьку міцність при розтягу. А сталь має дуже високу міцність при розтягу, тому в залізобетоні сталеву арматуру розподіляють так, аби вона витримувала розтягувальні зусилля, а стискувальні передавалися на бетон. Можливість спільної роботи сталевої арматури та бетону зумовлюється міцним зчепленням між ними й майже однаковими коефіцієнтами лінійного розширення при зміні температури в інтервалі від 0 до 80°С. Бетон захищає сталь, що міститься в ньому, від корозії. Найдоцільніше використовувати залізобетон для будівельних виробів і конструкцій, що зазнають вигину: сталь сприймає розтягувальні напруження, а бетон — стискувальні, що забезпечує загалом високу міцність матеріалу.

 
Система водозливу з ПВХ Karolina

Водостічні системи необхідні практично будь-якій покрівлі. Вони захищають зовнішні стіни й цоколь від води, фундамент – від надмірного зволоження. Завдяки водостоку вода з даху збирається й спрямовується в одне місце, і будинку не загрожує передчасне руйнування. Крім того, системи можуть бути ще й декоративними, підкреслювати перехід від даху до стін, від фронтону до фасаду. Такий будинок виглядатиме стильним і елегантним.

 
Наші вікна — символ домашнього достатку і тепла

Не випадково огляд матеріалів, які використовуються для виробництва вікон, ми почали з дерева. Красою та різноманітністю форм дерев'яних вікон ми захоплюємося споглядаючи старих будівлях та дерев'яних котеджах. Одна із найважливіших особливостей дерев'яних вікон — їхнє поєднання з предметами інтер'єру — дверима, паркетом. Крім основних функцій — безпеки приміщення від зовнішніх впливів — дерев'яні вікна, нарівні з меблями, створюють гарну атмосферу, і доповнюють інтер'єр домашньої оселі. А такі вікна можливо створити тільки за допомогою традиційних, перевірених століттями, натуральних будівельних матеріалів.

 
Відродження старої квартири

Нові тенденції у розробці планувальної схеми житлових приміщень, а також низький рівень комфорту житла на вторинному ринку призвели до випадків, коли придбана квартира не задовольняє вимоги та смаки її власника. Виникає потреба у збільшенні чи зменшенні кімнатних площ, зміні об’ємнопланувальної структури і, як результат, функції приміщень.

 
Гарний відкіс тепло береже

Ось уже п’ять років людство живе у новому столітті, що характеризується зміною стандартів і нових технологій. У будівництві, наприклад, взамін, здавалося б, вічних дерев’яних віконних рам прийшли пластикові вікна. Будь-то нове житло або реконструйоване, штучні матеріали успішно тіснять «натуралів» з ринку.

 
Ефективна теплоізоляція

Сучасні системи теплоізоляції будівель дозволяють звести до мінімуму тепловтрати будівлі. На сьогодні найпоширенішою та найдоступнішою системою теплоізоляції є «скріплена система». Вона дуже популярна в Європі, де охоплює приблизно 70% усього ринку.

 
Сходинка за сходинкою

Гарні сходи дедалі частіше слугують не тільки для виконання свого прямого призначення, а й стають окрасою дому. І справді, сходи є одним із найкращих засобів вираження індивідуальності господаря, а різноманітність їх типів та матеріалів, з яких вони виготовляються, дозволяє перетворити сходи у справжній витвір мистецтва.

 
Якщо ви задумали ремонт

Для кожного з нас слова родина, добробут, затишок, стабільність мають велике значення. Водночас, всі вони мають прямий зв’язок з житлом у всіх його проявах. Де б не мешкала людина, у квартирі, котеджі чи то особняку, завжди виникає бажання поліпшити умови проживання відповідно до свого статку та смаку.

На сьогодні існує багато типів житла, але хотілося б торкнутись найбільш поширеного. Це, звичайно, квартири: малі та великі, у панельках та хрущовках, сталінках та люксах. Всіх їх можна переобладнати та оздобити.

 
Стіновий рай

Кожен із нас прагне бачити власний будинок затишним, комфортним та надійним. Часто повноцінність відчуття комфорту та впевненості у своєму житлі чи місці роботи залежить від матеріалу, з якого воно збудоване. На сучасному ринку будівельних матеріалів, окрім традиційних цегли, дерева та бетону, існує величезна кількість альтернативних матеріалів, які дають можливість значно скоротити терміни будівництва та здешевити його. Зробити вибір, у якому потім не виникне сумнівів, не так вже й просто. Так що ж варто обирати?

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 1 - 10 з 25