Інтер'єр
Декорування задля унікальності приміщень

Є такі речі, без яких у будинку чи квартирі не обійтись. Сантехніка, побутова техніка, меблі. А також такі, що перетворюють звичайні приміщення в апартаменти, роблять наше перебування в них комфортним, затишним, цікавим. Декорування інтер’єру помешкань стало на сьогодні звичною справою. Адже кожен бажає створити красу, комфорт, затишок у себе вдома.

 
Що двері розкажуть про хазяїна?

По дверях складається перше враження не тільки про хазяїна, але і про саму кімнату. Думаю, ви погодитеся, що навіть найвишуканіший дизайн, прихований за звичайними, старими дверима, уже не буде виглядати так чарівно. Адже навіть вибір найпростіших, суцільних дверей – це ціле мистецтво, яким ми часто нехтуємо. Крім чисто дизайнерських прийомів – наприклад, маскування чи дверей чи гра із світлом за допомогою вставлених у них склянних фрагментів, – існують правила, що дозволяють, для початку, хоча б не зіпсувати зовнішній вигляд приміщення. А вже потім можна задуматися і про те, як його прикрасити.

 
Віконний ексклюзив

Віддавна вікна з вітражами були прерогативою багатих й успішних. Художній вітраж — це декоративна композиція з кольорового скла чи іншого матеріалу, який пропускає світло.

Вітражі можна розділити на п’ять категорій, залежно від технології їх виготовлення. Контурні або силуетні вітражі збирають зі скляних дисків, які нагадують пляшкові денця, одноколірного, частіше — зеленуватого або безбарвного скла. Диски укладають горизонтальними й вертикальними рядами, проміжки між ними заповнюють шматками скла іншої конфігурації, а весь набір скріплюють свинцевою жилкою.

 
Імітоване дерево у світі меблів

Ми звикли говорити – дерев’яний стіл, дерев’яний стілець, дерев’яна шафа тощо. З давніх-давен дерево було єдиним матеріалом, з якого ці потрібні речі виготовлялись. Та швидкий поступ цивілізації і назрілі проблеми екології призвели до пошуку нових, сировинноощадних матеріалів для меблевої промисловості. Це – скло, пластик, метал та деревостружкова плита.

 
Імпортні меблі? Не обов’язково...

Без чого не можна уявити сьогодні жодну квартиру чи офіс? Звичайно ж, без меблів. Сучасний ринок пропонує тисячі найменувань найрізноманітніших меблів і, якщо кілька років тому українські виробники не могли на рівних конкурувати з іноземними, то зараз ситуація повністю змінилась. В Україні з’явилась велика кількість підприємств, продукція яких є конкурентоспроможною і не поступається імпортній ані за дизайном, ані за якістю.

 
Безпечна й естетична... плитка керамічна

Широкий вибір керамічних матеріалів дає змогу використовувати кераміку для оздоблення найрізноманітніших інтер'єрів. Продукція керамічної промисловості стала більш різноманітною і популярною серед споживачів завдяки новим технологіям, автоматизації виробництва, постійному підвищенню якості виробів, розробці нових форм, розмірів та рельєфів. Одним з найвідоміших видів покриття є кахель, який цінували ще з давніх-давен. Керамічна плитка була чи не основним будівельним матеріалом у Стародавньому Єгипті, Асирії та Римі.

 
КилимОк? ОК!

Небезпідставно килими вважають одним з найдавніших винаходів людства. З цим не можна не погодитись. І на запитання «Що ж таке килим?», більшість людей відповіло б, що це — декоративна річ. Саме так, адже ми купуємо килим для того щоб прикрасити наш будинок, надати оселі неповторності та по-справжньому домашньої атмосфери відповідно до власного смаку й уподобання. Більшість дотримується думки, що килим створює затишок, будучи при цьому чудовим тепло- і звукоізолятором. Дехто вважає, що килими акумулюють та вловлюють пил, але з упевненістю можна сказати, що це міф — кількість пилу та ж сама, що й на гладкій підлозі. Ще однією функцією килима є представницька. Гарний килим, так само як і гарне килимове покриття, піднімає статус будинку чи офісу.

 
Меблі

Меблі на Заході здавна вважають предметом першої необхідності, а, як відомо, найбільш надійним є заробіток саме на предметах першої необхідності. Така ідея досить швидко стала зрозумілою та популярною і в Україні. До того ж в українського виробника є чимало конкурентних переваг: дешева робоча сила, власна екологічно чиста сировина, значний потенціал ринку, що розвивається неймовірними темпами. На ринку меблів густо від товару і виробників, імпортер трапляється щоразу рідше (у певних сегментах імпортер панує завдяки відсутності вітчизняної продукції), а дорожчі меблі продаються краще від дешевих. На підвищений попит меблевої продукції, у свою чергу, впливають позитивні тенденції у сфері будівництва. Таким чином, «меблевий бум» є похідним від «будівельного».

 
Меблі, які живуть поряд з вами

Кожен дім має свій емоційний настрій, свою ауру. Гармонія в оселі залежить від внутрішнього інтер’єру. З?поміж меблів ми проводимо значну частину нашого життя, вони оточують нас вдома і на роботі. Тому до їх вибору потрібно поставитись дуже серйозно, адже вони формують наш жилий простір.

 
Музика каменю

Камінь — один з перших природних матеріалів, який людство почало застосовувати для будівництва. Сучасні будівельні технології відсунули його на задній план, проте бажання зробити свій будинок затишним та оригінальним дало каменю інше життя, і його стали використовувати в оздобленні інтер’єрів.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 1 - 10 з 19