Фахверк-А

Строгу зовнішність фасаду триповерхового котеджу розбавляє висока шестигранна башта-еркер з конусовидною формою крівлі і традиційна обробка в стилі «Фахверк». Вдало збалансоване планування в сукупності з продуманим інтер'єром перетворять цей котедж в затишне сімейне гніздо, який служитиме не одному поколінню.

Колекція: «Фахверк»
Проект: «Фахверк-А»
Загальна площа: 305,76 м2
Поверхів: 3
Спалень: 4
Санвузлів: 4
Гараж на: 0 авто
3D-модель котеджу

Фахверк-А
Перший поверх

1 поверх

Переглянути у збільшеному вигляді
Другий поверх

2 поверх

Переглянути у збільшеному вигляді
Простора вітальня з каміном подарує Вам багато затишних і теплих вечорів в крузі улюблених і близьких Вам людей. У виступаючому еркері холу дуже ефектно виглядатимуть тропічні рослини, благотворно впливаючи на загальну атмосферу будинку. Всі приміщення побутового характеру (топкова, комора, санвузол), розташовані у віддаленні від житлових зон і Ви не відчуєте їх присутності. Наявність чотирьох спальних приміщень на другому поверсі дає можливість розміститися сім'ї що складається з трьох поколінь. Головна спальня містить особисту ванну кімнату, що створює додаткові зручності.


Мансарда

Мансарда

Переглянути у збільшеному вигляді


Планування мансардного приміщення за планом залишається вільним. Тут на свій розсуд Ви зможете розмістити майстерню, студію або зробити спортивний зал.