Меблі, які живуть поряд з вами

Кожен дім має свій емоційний настрій, свою ауру. Гармонія в оселі залежить від внутрішнього інтер’єру. З?поміж меблів ми проводимо значну частину нашого життя, вони оточують нас вдома і на роботі. Тому до їх вибору потрібно поставитись дуже серйозно, адже вони формують наш жилий простір.

Дизайн сучасного помешкання — справа досить важка, позаяк вибір меблів, що пропонується покупцю, широкий і різноманітний. На жаль, така різноманітність часто не допомагає споживачам, а навпаки — дезорієнтує. Тому домінуючим критерієм вибору стає ціна. Проте одні віддають перевагу шикарній фурнітурі, другі — меблям у класичному стилі, а для третіх головним критерієм є зручність, функціональність, довговічність та екологічність меблів. На сьогодні модною є тенденція використання екологічно-чистих меблів. Біомеблі почали виготовляти в Китаї більше 20 років тому. В Україні торгово-промислова група «Біомеблі» була створена три роки тому.

Можна виділити три аспекти, за якими біомеблі вважаються екологічно-чистими. По-перше, вони повністю виготовлені із деревного масиву, зокрема, всі внутрішні і зовнішні стінки, перегородки, полички. Біомеблі — це меблі, від яких йде тепло. Їх виготовляють з гевеї, більше відомої як «каучукове» дерево. Деревина цієї рослини не поступається міцністю європейському дубу. З-поміж багатьох властивостей гевеї слід відзначити її чудову міцність та водостійкість. У спеку, коли інші меблі будуть «видихати» шкідливі речовини, біомеблі піклуватимуться про екологічну чистоту вашої оселі.

По-друге, сировину для виготовлення біомеблів одержують з екологічно-чистих місць. Гевея росте у вологих лісах басейну р. Амазонки в Бразилії та Південно-Східній Азії.

По-третє, гевея дуже швидко росте і за 30-40 р. досягає промислового розміру (європейському дубу необхідно для цього 90-120 р.). Тому можна говорити про швидке відтворення гевеї, що робить її використання вигідним і менш шкідливим для природи.

Деревина гевеї надзвичайна — ніжно кремового кольору з рожевими прожилками. Це дає можливість створювати ексклюзивні меблі за допомогою гри фактури дерева і різних його відтінків. Наприклад, авторська колекція меблів відомого французького дизайнера Жанна Франсуа Роле створена для людей, яким небайдуже своє самопочуття. Йому вдалося розкрити благородність і пластичність деревини гевеї.

Біомеблі мають ергономічний та ортопедичний ефекти. Ці меблі володіють високими біоенергетичними властивостями і позитивно впливають на нервову, опорно-рухову, травну, серцево-судинну системи людського організму.

Меблі з гевеї здатні гармонізувати енергетичний баланс людини, їх форма не має гострих кутів, а за законами фен-шуй «округлені предмети» в домі впливають на людину набагато більш позитивно, аніж квадратні чи трикутні. Чому? Тому що в природі немає гострокутних предметів (наше тіло, наприклад, не має «гострого» за формою органу).

Біомеблі створюють у стилях «неокласицизм» і «модерн», що свідчить про те, що впродовж багатьох років вони будуть в моді. Інтер`єри відповідають наймоднішим течіям європейського дизайну, під яким розуміють лаконічність, інтеграцію Сходу і Заходу, простоту й велику увагу до природних фактур матеріалів.

Познайомившись з меблями для спальні, не можна залишитись байдужим. Широкі та зручні ліжка, тумбочки, трюмо, виконані в світловій гамі від світло-коричневого до темного дерева. Їх вибір великий та різноманітний і розрахований на вишуканий смак. Такі меблі можна використовувати і в невеликих за площею кімнатах, завдяки оригінальному дизайнерському рішенню, оздобивши їх висувними ящиками для постелі та пуфами.

Меблі для вітальні — дивани, крісла з підставками для ніг, елегантні журнальні столики розроблені так, аби їхня конструкція дуже точно повторювала вигини людського тіла, підтримуючи його в зручному, природному положенні.

Спершу, подивившись на меблі, вам і в голову не прийде, що можна комфортно почуватися в кріслі, виконаному із дерева, не використовуючи при цьому м`яких подушок, які так притаманні для більшості меблів. Дивовижно, що вже через 5 хвилин у ньому можна повністю розслабитись, не відчуваючи дискомфорту.

На сьогодні «біомеблі» представлені колекціями: Hand Lee, Naomi, Camila. Колекція Naomi поєднала у собі зовнішню розкіш з функціональною структурою. Строгість ліній, підкреслена білою смугою, одночасно пом’якшується природною фактурою шкіри. Hand Lee — меблі для прихильників мінімалізму. Простота меблів глибока і обдумана, сповнена змістом. Camila — характеризується спокійними формами, масивністю предметів поряд із витонченістю.

Звичайно, ціни на біомеблі не з низьких, проте відповідають поняттю: ціна-якість. Отже, аналізуйте і вирішуйте. Ваша оселя, крім того, аби стати сучасною, повинна мати душу і свою індивідуальну внутрішню красу. Тільки за таких умов вона стане справжнім Домом!