Сонцезахисні системи у стилі модерн

Прокинувшись зранку від пекучого сонця крізь рідне віконце, неодмінно хочеться сховатись від цього сяючого дива для продовження блаженного сну хоч на декілька хвилин, але часто це залишається лише мрією... Що ж робити? Вихід є - це сучасні сонцезахисні системи, які відомі у цілому світі своєю функціональністю, зручністю та простотою в експлуатації. Віконний дизайн, виконаний за останніми тенденціями моди, є бездоганним творцем гармонії у приміщенні. Адже вибрати одяг для своїх вікон – річ непроста: різноманіття віконних аксесуарів вражає.

Серед основних варіантів є вертикальні та горизонтальні жалюзі з деревини і металу, ролети у мікрокасеті, ролери, москітні сітки, бамбукові ролети, зокрема горизонтальні системи «Soft Vision», особливістю яких є тканинна ланелька, маркізи. Довершеності в оформленні приміщення додають ролети. Саме вони створюють неймовірний затишок та особливий комфорт. Спеціально оброблена тканина пропускає розсіяне світло, створюючи різноманітні світлові ефекти, або ж блокує його взагалі залежно від вибраного полотна. Таким чином вдень ролети є незамінними рятівниками від пекучого сонця, а ввечері – від сторонніх очей. Рулонні штори сумісні із класичним, мінімалістичним, модерновим та іншими стилями. Вони можуть бути як самодостатнім елементом, надзвичайно функціональним та зручним, так і доповненням текстильних декорів (коли штора за проектом не є пересувною).

З погляду виняткової зручності особливою популярністю користуються ролети у мікрокасеті – особливий спосіб встановлення ролетів на віконному одвірку. Тканину пересувають за допомогою кулькового механізму біля склопакета, таким чином не займаючи віконного простору. Навіть за умови перебування віконної конструкції у режимі провітрювання, тканина не провисає. У ролетах важливу роль відіграє ідеальне поєднання естетики та функціональності. Тканинні ролети неодмінно стануть родзинкою офісного приміщення, спальні, вітальні, дитячої кімнати, кухні тощо. Багата кольорова гама та широкий вибір фактури тканини (понад ніж 200 найменувань, які пропонує фірма «Омега Плюс») задовольнять найвибагливішу людину.

Щодо протимоскітних сіток, то вони бувають таких типів: рамного та ролетного. На відкривні рами, як правило, встановлюють сітки рамного типу, де для особливої щільності використовують щітку всім периметром. На балконні двері монтують сітки ролетного типу, які легко скручуються і ховаються у короб за допомогою пружинного механізму. Базовими кольорами профілів сіток є білий та коричневий. Із сучасними сонцезахисними системами ви насолоджуватиметесь здоровим сном. Декілька простих рухів – і на вікнах вмить з’явиться приємна картина, яка символізуватиме досконалість нового віконного вбрання.