Міні
Вереск

За рахунок рустування природним каменем і обробки дерев'яними ригелями компактний і затишний котедж розчиняється в навколишньому ландшафті. Якийсь шарм фасаду будівлі додає кутова башта-еркер, розташована на другому поверсі.

Вереск-П1

Невеликий «бюргерський» будиночок підходить для цілорічного мешкання і відпочинку. Досить компактний в плані він із зручністю розмістить сім'ю, що складається з чотирьох-п'яти чоловік.

Вереск-Ц

Мініатюрний котедж з фасадами, що лаконічно пропрацювали, і поза сумнівом зручним плануванням, що поєднує в собі всі необхідні «штрихи» цивілізації, підійде сім'ї з середнім достатком.

Канада дрім

Улюблена всіма класика знайшла застосування і при декорі невеликих будівель, за рахунок чого пропонований проект знаходить деяку значущість і виділяється своїми яскравими фасадами.

Канада дрім-2

Строгий котедж з яскраво вираженою фронтальною композицією прикрашений пілястрами і обіграний складною пірамідальною крівлею, яка підкреслює витонченість створених архітектурних форм.

Сандра

Двоповерховий котедж, виконаний в класичному стилі, чудово впишеться в архітектуру будь-якого заміського селища, а нарядний монументальний портал додасть йому значущість і ваговитість.

Сапфір

Трикутні фронтони і горизонталі карнизів підкреслюють багатогранний лад еркерів, що вносять до внутрішнього убрання незабутній світловий інтер'єр.

Традиція-6

Поєднання двоскатної черепичної крівлі з нарядно прикрашеними димарями, ригелі, дерев'яний остов додають котеджу неповторний зовнішній вигляд і виділяє його серед різноманіття заміського житла.

Традиція-3

Нарядний мініатюрний теремок чудово впишеться в будь-який природний ландшафт. Головною відмінністю цього проекту є невелика площа забудови, що дозволяє звести його на маленькій земельній ділянці.

Традиція-1

Незабутня архітектоніка пестить погляд і примушує повертатися до неї знову і знову. Гармонія світла, співвідношення текстур обробки складають натхненна зовнішність чогось неземного, повітря.