Анжу

Величний вид замку, прикрашеного баштою, колонами, аркатурою не залишить жодне серце байдужим. Поза сумнівом, саме Ваш будинок приковуватиме погляди перехожих в будь-якому заміському містечку. Архітектурний задум пишності і багатства зумовлює майбутній інтер'єр внутрішнього убрання.

Колекція: «Модерн»
Проект: «Анжу»
Загальна площа: 591,28 м2
Поверхів: 3
Спалень: 2
Санвузлів: 5
Гараж на: 0 авто
3D-модель котеджу

Анжу
Перший поверх

1 поверх

Переглянути у збільшеному вигляді
Другий поверх

2 поверх

Переглянути у збільшеному вигляді
Головне достоїнство планування першого поверху - звичайно ж, простора світла вітальня, прикрашена поглибленим напівкруглим еркером, з виходом на криту терасу, обрамлену білокам'яним парапетом, колонами і арками. З вітальні можна потрапити в кухню-їдальню і господарсько-побутові приміщення: санвузол і топкову з окремим виходом в сад. Спальні апартаменти забезпечені всіма необхідними зручностями і комфортом. При кожній кімнаті є особисті ванни і гардероби. Хол другого поверху виходить в загальну кімнату, яка може бути прикрашена екзотичними квітами, привносячи затишок і спокій.


Мансарда

Мансарда

Переглянути у збільшеному вигляді


У мансардному приміщенні заплановано ще два спальні блоки. При бажанні власників в них можна розташувати будь-які інші життєво необхідні зони.