Софія-2

Пропонований проект з басейном, поза сумнівом, зацікавить людей, що уміють відпочивати і жити із смаком. Чудово організоване багатофункціональне планування у поєднанні з неповторним зовнішнім виглядом котеджу задовольнять смаки найвимогливіших замовників.

Колекція: «Неокласика»
Проект: «Софія-2»
Загальна площа: 1513,55 м2
Поверхів: 3
Спалень: 5
Санвузлів: 6
Гараж на: 0 авто
3D-модель котеджу

Софія-2
Перший поверх

1 поверх

Переглянути у збільшеному вигляді
Другий поверх

2 поверх

Переглянути у збільшеному вигляді
Достоїнств у пропонованого проекту багато: це і простора вітальня з каміном, суміщена з кухнею-їдальнею і позначена могутнім виступом, і велика зона релаксації з басейном і просторою кімнатою, в якій легко вміщатися, як більярдний стіл, так і деякий набір спортивних снарядів. Наявність просторої напіввідкритої тераси з мангалом дозволить приймати численних гостей на свіжому повітрі, не дивлячись на маленькі капризи природи. А що знаходиться на віддалі від всіх суспільних зон, кабінет дозволить сховатися від галасливого натовпу і вирішити з партнерами всі термінові питання по бізнесу. На другому поверсі розміщена зона особистих приміщень. Найпросторіша спальня з особистим гардеробом і ванною має вихід на напівкруглий балкон, обрамлений колонами. Ще дві спальні із загальним санвузлом знаходяться в протилежній частині поверху.


Мансарда

Мансарда

Переглянути у збільшеному вигляді


Третій поверх повністю відданий під простору спальню, чудово обіграну сонячними відблисками похилих вікон даху. Тут же є санвузол і декілька комор приміщень.