Meinl European Land інвестує в Східну Європу 1,4 млрд. євро

Австрійська девелоперська компанія Meinl European Land Ltd. планує інвестувати в девелоперські проекти в країнах Східної Європи 1,4 млрд. євро. Подальша експансія компанії передбачає реалізацію проектів в Україні, Росії, Польщі.

Сьогодні прес-служба компанії Meinl European Land оприлюднила інформацію про результати роботи в 2006 році. Так, торік Meinl European Land інвестувала в проекти нерухомості близько 900 млн. євро. А обсяг нових проектів, підписання яких планується в найближчому майбутньому, оцінюється в 1 млрд. євро. Зараз же вартість нерухомості, що належить компанії, становить 4,5 млрд. євро й нараховує 153 об'єкта нерухомості.

Прес-служба компанії також повідомила, що в 2006 році Meinl European Land вийшла на нові для себе ринки України й Болгарії. Так, компанія побудує в Одесі торговельний центр, площею 60 тис. кв.м. Обсяг інвестицій у проект становить 150 млн. євро. Запланована рентабельність інвестицій одеського проекту становить 12% річних. Введення ТЦ в експлуатацію заплановано на кінець 2008 року.

Проект в Болгарії передбачає будівництво на 18 га в південній частині Софії торговельного центру, площею 80 тис. кв.м. Також компанія побудує другий ТЦ у Ростові-на-Доні, ТЦ в Рязані, ТЦ в Пушкіно Московської області, а також ряд об'єктів в Польщі.