Світовий рівень комфорту від «Ромстал»

Торгова марка «Ромстал» встигла завоювати наш ринок, пропонуючи широкий спектр товарів високої якості від світових лідерів виробництва опалювального обладнання, сантехніки, інженерних систем, надаючи можливість українському споживачу відчути незабутній рівень комфорту та якості.

Нині «Ромстал» — знана в світі марка, адже понад 100 магазинів у різних країнах Європи представляють широкий асортимент товарів — від обладнання для систем опалення, газо- та водопостачання, кондиціювання, вентиляції, сантехніки найсучаснішого дизайну до труб і фітингів. Масштаби складського приміщення дозволяють розмістити велику кількість товарів. Наявність широкого асортименту продукції задовольнить бажання та очікування найвибагливішого як гуртового, так і роздрібного покупця. Добре налагоджена система логістики без перешкод забезпечить швидке виконання замовлень та пряму доставку товарів від виробника до споживача.

Якість продукції настільки очевидна, що не потребує доказів, варто лише раз відвідати магазин — і ви, безперечно, станете його клієнтом назавжди. З-поміж запропонованих товарів — обладнання для опалення, а саме: настінні, підлогові котли виробництва Sime (Італія), Viessmann (Німеччина), ZDB (Чехія), серед яких є такі, що працюють на рідкому, газовому і твердому паливі й можуть переналагоджуватися згідно з потребами покупця. Незамінними для фахівця стануть бойлери виробництва Sime, Sicc, Styleboiler (Італія), Viessmann (Німеччина), радіатори з алюмінію від Nova Florida (Італія), з чавуну — від ZDB, Sime, зі сталі — Eleks, Termo Teknik (Туреччина), Henrad (Бельгія), теплообмінники та розширювальні баки від Varem (Італія), пальники, що працюють на газі та дизельному паливі для котлів від Cib Unigas (Італія). Пропозиція придбати насоси та насосне обладнання виробництва Dab (Італія), фільтри та пом’якшувачі води від Gel (Італія) є однією із найвагоміших. Окремим видом товарів є арматура для сантехніки — труби з поліпропілену, полівінілхлориду, поліетилену, металопластику, гофрованого алюмінію, міді тощо, призначені для систем внутрішнього та зовнішнього водопостачання й каналізації. Тут можна знайти труби різного виконання — гнучкі, жорсткі, прямі всіх стандартних діаметрів, а також фітинги до них (муфти, коліна, ніпелі, кутники, заглушки, фланці) з поліпропілену, міді, латуні, сталі, чавуну, оцинковані та хромовані. У продажу є також відповідні інструменти — кліщі, кусачки, різці, труборізи, зубила, ножівки як у наборах, так і окремо від провідних виробників — Valrom (Румунія), Valsir, Bianchi (Італія), Viega та Danfoss (Німеччина).

Широкий вибір арматури дозволить обрати саме те, що потрібно для налагодження системи водо- та газопостачання у жилих будинках та офісах: від кульових кранів до радіаторів. Фірма Danfoss пропонує, крім арматури, ще автоматику. Асортимент товарів, пропонованих для будівельних організацій, охоплює ізоляційні матеріали з гуми у вигляді рукавів та пластин від Armacell (Німеччина) тощо. Для сантехнічних потреб представлений вибір сифонів, бачків та клавіш до них, продовжувачів та розподільників, призначених для різних типів монтажу.