«Кераміка» представляє «Lasselberger»

Сьогодні, напередодні ремонту, люди все частіше прямують по будматеріали не на господарські ринки, а у спеціалізовані будівельні магазини. На думку споживачів, сьогодні навіть найбільший господарський ринок не в змозі задовольнити потреби новоселів, будівельників і тих, хто робить ремонт. Ще кілька років тому на ринках ціни на будматеріали були нижчими, ніж у спеціалізованих магазинах, проте зараз ситуація змінилась. І поруч з доступними цінами, у супермаркетах споживачам пропонують ще й різноманітні додаткові послуги.

А тому люди вже віддають перевагу тим фірмам, які пропонують багатий вибір усіляких товарів та широкий спектр продукції і послуг певного виду (наприклад, фарби, кераміка, інструменти тощо). Крім цього, і в ціновій конкуренції великі будівельні магазини та супермаркети мають більші можливості. А це — плюс в умовах, коли дедалі більше операторів ринку у боротьбі за клієнта «скидають» ціну, жертвуючи власними прибутками.Одним з таких операторів є мережа магазинів «Кераміка», яка нещодавно ще більше розширила власний асортимент товару, розпочавши співпрацю зі всесвітньо відомим у виробництві будівельних матеріалів концерном «LASSELSBERGER».

Напрямок будівельних матеріалів представлено різноманітними торговими марками з Австрії, Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Хорватії та Румунії, які пропонують великі асортименти продукції, відповідаючи запитам ринку і вимогам замовників. На сьогодні наявність 62 виробничих підприємств та 12 тис. службовців у 13 країнах світу, ставить групу «LASSELSBERGER» в один ряд з провідними виробниками сировини, будівельних матеріалів і кераміки в Європі.До керамічного напрямку групи «LASSELSBERGER» входить виготовлення керамічної настінної плитки, керамічної підлогової плитки, а також сантехніки.

Щорічна продуктивність «LASSELSBERGER Ceramics» становить більше, ніж 65 млн. кв.м. Напрямок «Кераміка» складається з визнаних міжнародних торгових марок з асортиментами продукції, яка випускається на 16 підприємствах у 6 європейських країнах і надає максимально широку палітру товарів, якіо задовольняють не тільки попит ринку оздоблювальних матеріалів, а й вимоги окремих замовників. Завдяки виробництву супутніх будівельних оздоблювальних матеріалів програми «LASSELSBERGER Ceramic System (LBCS), Вам гарантоване надійне та зручне укладання плитки. Комплексні, універсальні асортименти настінної та підлогової плитки для інтер’єрів й екстер’єрів, фасадів і басейнів повністю відповідають вимогам найвишуканішого замовника. «LASSELSBERGER Ceramics» — це синонім стильного дизайну, новітнього сучасного виробничого устаткування, а також комплексного сервісу для замовників більш, ніж в 40 країнах світу.