Компактний санвузол зекономить площу

Якщо Ви вирішили зробити ремонт, замінити сантехніку чи повністю перепланувати ванну кімнату, то робити це слід із використанням сучасних новітніх технологій. Кожна людина починає та закінчує свій день з відвідування ванної кімнати, яке має приносити задоволення, зручність і, головне, комфорт та хороший настрій на весь день.

Революцію в питанні вигідного і естетичного розташування сантехніки у ванних кімнатах зробила поява інсталяційних систем, вперше створених на початку 80-х років у Німеччині. Слово «інсталяція» стосується не тільки віртуального світу комп’ютерних технологій або ж мистецтва. Так називають монтажні рами скритого монтажу сантехнічної кераміки,- умивальника, компакта, біде, душових кабін тощо. Термін «інсталяція» увійшов у вжиток разом із появою підвісної кераміки.

Інсталяційна система дозволяє універсально та легко встановити сантехнічну кераміку незалежно від його розміщення щодо каналізаційного стояка та водопроводу, сховати змивний бачок так, що про нього лише нагадуватиме елегантна кнопка змиву. Також інсталяційна система дає можливість використовувати підвісну кераміку, яка звільняє багато місця у ванних кімнатах невеликих розмірів. Інсталяційна система складається з міцної металевої рами наливного та змивного клапанів, змивного бачка ємністю 6-9 літрів. Її можливо прикріпити до стіни, або ж встановити у будь-якому іншому місці ванної кімнати.

Існують різні варіанти монтажу інсталяційних систем: одиночний та рядний. Окремо стоячі елементи для компакта і біде випускаються в трьох варіантах: з монтажною висотою 1,2 м, 1,0 м та 0,82 м. Це дає можливість для користувачів встановити сантехнічну кераміку на необхідній висоті. Всі етапи монтажу дуже легко виконуються навіть початківцем-аматором. Після встановлення систем інсталяцій можливе підключення води без інструментів за допомогою універсального з’єднання, яке обмежує ймовірність протікання води.

Сьогодні системи інсталяції Rapid SL та Uniset – одне з найвідоміших конструкторських та дизайнерських рішень у проектуванні ванних кімнат та санітарно-технічних приміщень. Rapid – для сухого облицювання гіпсоволоконними плитами – дозволяє виконати швидкий та чистий ремонт практично без бруду лише за кілька днів. При використанні комбінованих програм Rapid SL реальністю стає навіть найбільш екстравагантна ванна кімната. Uniset є ідеальною системою для обмурування, коли за будь-якої будівельної ситуації роботу слід зробити швидко. У всіх випадках ці конструкції забезпечують:

  • надійне закріплення підвісної сантехніки (елемент для унітазу витримує навантаження до 400 кг, елемент для раковини – до 150 кг);
  • швидкість монтажу;
  • економію місця ( глибина конструкції – 20 см);
  • можливість нестандартного архітектурного вирішення ванної кімнати;
  • економію часу та коштів;
  • швидке та зручне регулювання висоти підвісної сантехніки.

Сьогодні компанія GROHE не обмежується випуском тільки інженерних інсталяційних систем, але й пропонує випуск «підтримки дизайнерських рішень» у вигляді різноманітних універсальних модулів, які дозволяють гармонійно поєднати всі деталі, предмети та аксесуари інтер’єру у ванній кімнаті. При використанні систем інсталяції можливо нетипове проектування ванної кімнати, наприклад, розміщення ванни та умивальників у центрі з використанням між ними стіни-перегородки як полички для ванних аксесуарів. Цей підхід дозволяє створити справді унікальний та неповторний дизайн.