Наші вікна — символ домашнього достатку і тепла

Не випадково огляд матеріалів, які використовуються для виробництва вікон, ми почали з дерева. Красою та різноманітністю форм дерев'яних вікон ми захоплюємося споглядаючи старих будівлях та дерев'яних котеджах. Одна із найважливіших особливостей дерев'яних вікон — їхнє поєднання з предметами інтер'єру — дверима, паркетом. Крім основних функцій — безпеки приміщення від зовнішніх впливів — дерев'яні вікна, нарівні з меблями, створюють гарну атмосферу, і доповнюють інтер'єр домашньої оселі. А такі вікна можливо створити тільки за допомогою традиційних, перевірених століттями, натуральних будівельних матеріалів.

Дерево — це природний матеріал, який використовують для будівництва вже протягом століть. Одночасно, технології підготовки та обробки деревини постійно вдосконалюються. Натуральна деревина має багато переваг перед штучними матеріалами — високу ступінь міцності, низьку звуко- та теплопровідність, морозостійкість (що дуже важливо у нашому кліматі), зручну сучасну фурнітуру, яка дозволяє відчиняти вікно у будь-яких напрямках. Сучасні, екологічно чисті, методи обробки деревини подовжують термін використання віконних блоків, і спрощують догляд за ними.

Сьогодні, при виробництві вікон, використовують не тільки просте віконне скло, а й сучасні склопакети, котрі покращують технічні характеристики вікна. Деревина легка в обробці, не виділяє при горінні шкідливих речовин, не впливає на організм людини. На українському ринку існує багато фірм, які спеціалізуються на виробництві та реалізації вікон для будинків, офісів та котеджів. У цьому числі ми розкажемо про технології сучасного виробництва дерев’яних вікон компанії «Євро Вена — Смига». Ця компанія відома у Львові, Києві, Одесі та інших містах України. Про сьогодення компанії нам розповів комерційний директор київського філіалу «Євро Вена — Смига» Микола Ніколайчук: – Переваги дерев’яних вікон — це натуральність, довгий термін використання, пристосованість до температурних коливань від -40°С до + 40°С. Дерево також не є електростатичним матеріалом, тому не притягує до себе пил.Завдяки сучасному обладнанню і провідним технологіям з Німеччини, Італії та Польщі, вікна компанії «Євро Вена — Смига» мають високі акустичні, ізоляційні й теплозберігаючі властивості. Вони виконані з тришарового клеєного брусу. При виготовленні вікон для покриття поверхні застосовують фарби на водній основі фірми «Sikkens» (Німеччина), що гарантує високоякісне покриття і широку гаму кольорів. Для меншого навантаження на одвірок вікна, у камерах склопакетів використовується газ аргон. А використання скла термофлот дозволяє створювати вікна з високою теплоізоляцією, що значно економить кошти. На підприємстві працюють висококваліфіковані спеціалісти, які, виготовляючи кожен виріб, використовують досвід європейських фірм з відповідальністю і високим професіоналізмом. Компанія «Євро Вена — Смига» пропонує своїм клієнтам екологічний продукт, поєднуючи світовий досвід та гарантуючи високу якість своєї продукції.