«Сантехнічні прогнози» від Grohe

Астрологи, ворожки та інші представники окультних вчень стверджують, які б зусилля не докладала людина, щоб розбагатіти, їй нічого не вдаватиметься, поки вона не вирішить всі проблеми із сантехнікою у своєму домі. А точніше вода, яка безцільно витікає із несправних кранів, «астрально вимиває» наші гроші. В астрологію, звичайно, можна не вірити, та мимохіть на думку спадають слова «пішло, як вода з-поміж пальців», «було та й загуло». З народною мудрістю важко сперечатись. До того ж не за горами той час, коли ми всі станемо щасливими власниками лічильників, які контролюватимуть витрати води. То чи не розпочати зі зміни змішувача? Одначе перш ніж купити новий, добре було б знати який.

Отже, змішувачі. Від їхнього різноманіття на ринках та в магазинах рябить в очах. Асортимент великий, якість важко визначити, дизайн відмінний, ціни різні. Ну що ж, спробуємо з’ясувати всю складність вибору змішувача.За призначенням всі сучасні змішувачі можна поділити на п’ять груп: для ванної, для умивальника (раковини, наприклад, тюльпана або «мойдодира»), кухонної раковини, біде і душової кабіни (змішувач без «носика»). Існують «гібридні» конструкції, які можна віднести, принаймні, до двох груп. Дизайнери великих фірм-виробників розробляють зазвичай цілі серії, до яких входять вироби всіх вказаних груп. Споживач має можливість оформити ванну кімнату в єдиному стилі, підібравши не тільки змішувачі, але й інші аксесуари.Представляємо Вам нове сантехнічне устаткування від компанії GROHE – термостати, Grohtherm 1000, Grohtherm 2000, Grohtherm 3000.

Опіки та шок у минулому

Термостати – пристрої, які підтримують постійну температуру води, незалежно від її витрат та зміни тиску. В цьому устаткуванні втілились досягнення сучасних технологій і високі вимоги до організації комфорту, безпеки та дизайну.Принцип їх роботи полягає в тому, що однією ручкою термостата ви регулюють температуру, іншою відкривають воду, регулюють витрату води і закривають кран. Рівень температури достатньо встановити лише один раз. Стопор безпеки при температурі 38°С, яким оснащені ручки регулювання температури всіх термостатів, забезпечує надійний захист від опіків. Без натискання стопору, змінити рівень температури можна буде тільки в бік зниження.Термостати GROHE стабілізують коливання температури і тиску води, а у разі несподіваного відключення холодної або гарячої води термостат повністю блокує подачу води. Всередині корпусу термостата розташований термоелемент, який регулює температуру. Як тільки вода стає трохи холоднішою або гарячішою, термоелемент змінює співвідношення потоків і температура відновлюється. Опіки і шок від переохолодження залишились в минулому.Основні вимоги під час встановлення термостатів – підключення гарячої води зліва (якщо стояти обличчям до термостата). Якщо підводка води інша, то система CoolTouch не працюватиме, задня стінка нагріватиметься, потрібний зворотній термоелемент. Термін гарантійного обслуговування термостатів, як і інших змішувачів GROHE, – 5 років. Також надається 15 років гарантії на наявність запчастин, навіть якщо серія знята з виробництва.Умови гарантії на термостати такі ж, як на звичайні змішувачі.

Техніка з інтуіцією

В особливу групу необхідно виділити термостатичні змішувачі (термостати). Вони найбільш придатні для встановлення в душових кабінах, оскільки саме при прийнятті душу важлива незмінність температури та потоку води для максимального комфорту. Встановлена на термостаті температура досягається за секунди і залишається незмінною.Користування термостатом надзвичайно просте – однією ручкою встановлюється потрібна температура, а іншою регулюється потік води. Рівень температури достатньо виставити лише один раз. Найбільшою фабрикою Європи із виготовлення якісних змішувачів є німецька фірма GROHE. Термостати виготовляються цією фірмою вже впродовж 50 років і її фахівці постійно опікуються вдосконаленням та поліпшенням цього надзвичайно комфортного для використання змішувача. Цьогоріч фірма представляє світовому ринку термостати нового покоління – Grohtherm 1000, Grohtherm 2000, Grohtherm 3000.Термостати GROHE стабілізують коливання температури і тиску води, а у разі несподіваного відключення холодної або гарячої води термостат повністю блокує подачу води.

Grohtherm 1000

Якщо Ви обрали саме цей термостат, гарантовано отримуєте переваги високої якості за доступною ціною. У цьому функціональному та надійному пристрої використана технологія Grohe TurboStat. Незалежно від перепадів тиску у водопровідній мережі, ця функція забезпечить підтримку постійної температури, коли приймаєте душ. Обмежувач SafeStop, встановлений на температуру 38°С, не дозволить дитині включити гарячішу воду. Опція EcoButton скорочує споживання води до 50%. Комбінація термостата Grohtherm 1000 і лійки Tempesta Trio поєднує в собі два високоякісні вироби за вигідною ціною.

Grohtherm 2000

Термостат Grohtherm 2000 виокремлюється чіткими лініями і простий у використанні, що робить його ідеальним для сімейної ванної кімнати. Поряд із комфортною прогресивною технологією Grohe TurboStat, термостат наділений інноваційною функцією Grohe CoolTouch. Гаряча вода всередині термостата проходить через охолоджувальний канал, який, у свою чергу, розділяє корпус термостата і потік гарячої води. Поверхня термостата не стане гарячішою більше ніж на 1 градус, від води в душі. А систему регулювання вибору температури, виконану за технологією Grohe EasyLogic, осилить навіть дитина.

Grohtherm 3000

Цей термостат поєднує в собі привабливий сучасний дизайн і першокласні особливості експлуатації. Він оснащений всіма революційними технологіями GROHE – Grohe TurboStat, Grohe CoolTouch, Grohe EasyLogic, SafeStop, EcoButton. Завдяки вручну відполірованому корпусу термостат виблискує хромованими лініями, а кожен дотик до нього стає особливо приємними. Душ, що бадьорить, вам забезпечить душовий комплект, який складається із Grohtherm 3000 з опцією Grohe TurboStat та душового гарнітуру Movario Five з технологією Grohe DreamSpray.