Система водозливу з ПВХ Karolina

Водостічні системи необхідні практично будь-якій покрівлі. Вони захищають зовнішні стіни й цоколь від води, фундамент – від надмірного зволоження. Завдяки водостоку вода з даху збирається й спрямовується в одне місце, і будинку не загрожує передчасне руйнування. Крім того, системи можуть бути ще й декоративними, підкреслювати перехід від даху до стін, від фронтону до фасаду. Такий будинок виглядатиме стильним і елегантним.

У найпростішому варіанті вода з покрівельного покриття (скатного даху) стікає безпосередньо на землю. Такий спосіб водовідводу зазвичай називають неорганізованим. Неорганізований водовідвід призводить до ушкодження елементів фасаду, руйнування цоколя, передчасного зношування фундаменту через надмірно високе гідростатичне навантаження.

Найпоширеніший і практичний спосіб видалення опадів з покрівельного покриття – це зовнішній організований водовідвід. При організованому зовнішньому водовідводі вода, яка стікає з покрівлі по жолобах, спрямовується до зовнішніх ринв.

Підприємство «Качмарек» пропонує для будівництва будинків, котеджів в Україні водостічну систему «KAROLINA». Підприємство – провідний польський виробник товарів із пластмас у будівництві. Багаторічний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів висококваліфікованих фахівців дав змогу створити універсальну й професійну систему відводу води.

Пластикові водостоки з кожним роком користуються дедалі більшою популярністю. Вони стійкі до несприятливих природних умов, корозії, хімічних впливів (кислот і вуглеводнів) і ультрафіолетових променів, а також прості в установці.

Система водозливу складається з жолобів різного діаметру 100, 125 і 150 мм, а також діаметра ринв 100 і 75 мм. Окремі елементи системи з’єднуються за допомогою з’єднання, котре гарантує герметичність і міцність. Вигин профілю лотка підвищує його міцність і термін експлуатації. Використання системи відводу води можна застосовувати як для альтанок і приватних будинків, так і для промислових будинків. Колірна гама виробів: білий, коричневий і сірий кольори.

«KAROLINA» – це комплексна система відведення дощової води. Строк експлуатації ПВХ, з якого вона виготовляється, – 50 років. Ідеально запроектований напівкруглий профіль жолоба, елементи, що з’єднують фасонні частини, старанно підібрані аксесуари дозволяють легко монтувати жолоби без застосування інших додаткових матеріалів, наприклад, клею.