Якісно новий продукт від «Кармен»

Вже близько десяти років на українському ринку керамічної плитки успішно функціонує компанія «Кармен». Сьогодні це – досвідчений дистрибутор будівельно-оздоблювальних матеріалів провідних виробників з іспанії, італії, англії та німеччини. Саме тому справжні поціновувачі домашнього комфорту, естетики в екс- та інтер’єрі, зокрема, прихильники індивідуального підходу до вирішення простору довкола себе без вагань охарактеризують бренд «Кармен», як зразок високого стилю, сучасного дизайну та найвищої якості продукції.

Традицію тримати на українському ринку сегмент винятково високоякісної пропозиції активно провадить салон керамічної плитки та сантехніки «Кармен». Однією з останніх ідей салону є запровадження на вітчизняному ринку продукції від відомої у світі німецької компанії-виробника керамічних будівельно-оздоблювальних матеріалів АBC-KlinkerGruppe.

Все з одних рук

«Існує багато відомих європейських виробників керамічних оздоблювальних матеріалів, продукцію яких ми впродовж десяти років пропонуємо нашому покупцеві, проте німецька фірма АBC-KlinkerGruppe є цікавою для нас, насамперед, як така, що виготовляє високоякісну продукцію, базуючись на 125-тирічному досвіді існування, – наголошує менеджер львівського салону керамічної плитки та сантехніки «Кармен» Наталія Собашек. – «Вдосконалюючи технологію виробництва впродовж більш ніж століття, нині вона пропонує оригінальні матеріали, виробництво яких не має рівних за унікальністю у світі». Гасло АBC-KlinkerGruppe – «Хороший тон у будівництві» – якнайповніше характеризує філософію корпорації, суть якої полягає у поліфункціональності пропонованої продукції для всіх видів будівництва, реконструкції та реставрації. Швидкі темпи еволюції будівельного бізнесу в Україні вимагають від великих компаній максимальної мобілізації, спрощення процесів забезпечення матеріалами з метою ефективнішого використання часу, дбаючи, водночас, про високу якість вихідного ринкового продукту. АBC-KlinkerGruppe формують 9 окремо розміщених на північному заході Німеччини заводів із виробництва клінкеру. Вироби з Клінкеру це будівельний та оздоблювальний матаріал, виготовлений із натуральної сировини спеціальними методами, що гарантують міцність та довговічність. При заводах працюють фахівці, кожний з яких користується солідним багажем ноу-хау в провадженні виробництва.До переліку асортименту АBC-KlinkerGruppe входять клінкерна черепиця, фасадна облицювальна цегла, тротуарна цегла для вимощування проїжджої частини доріг, тротуарів, стоянок авто, терас; плитка для зовнішнього та внутрішнього застосування (тераси, балкони, доріжки, коридори, кухні, кімнати); цегла для формування газонів; цегла бордюрна, водостічна різних конфігурацій; декоративна личкувальна плитка «під цеглу». Спосіб виробництва клінкеру в АBC-KlinkerGruppe базується на технології випалення високоякісної сланцевої глини, яка не містить солей та крейди при температурі від 1080°С. Будівельні матеріали із клінкеру є високоякісними завдяки мінімальному водопоглинанню (2–3%), а звідси й високій стійкості до перепаду температур. Це дозволяє використовувати вироби з клінкеру в екстремальних атмосферних умовах. З-поміж переваг:

  • натуральна, екологічно чиста сировина (без домішок та штучних фарбників);
  • високий ступінь міцності; мінімальне водопоглинання;
  • морозостійкість; відсутність проблем, пов’язаних із агресивним впливом зовнішніх чинників;
  • великий вибір кольорів, фактур і розмірів; наявність кутових елементів;
  • можливість виготовлення продукції на замовлення.

Завжди надійний дах і захищені фасади

Дахи будівель, покриті клінкерною черепицею від АBC-KlinkerGruppe, мають свіжий та вишуканий вигляд. Якість глини з місцевих кар’єрів, особлива технологія сучасного виробництва з використанням високих температур випікання робить черепицю міцною, морозостійкою, такою, що не всмоктує пил, і легко змивається дощовою водою, з високою стійкістю до кислот та низьким водопоглинанням. Завдяки своїй конфігурації черепиця легко укладається, лежить під власною вагою без кріплення, при цьому стійка перед вітровим навантаженням. Термін експлуатації черепиці необмежений.З-поміж великої кількості сучасних способів зовнішнього оздоблення будинків, більшість яких під впливом природних умов втрачають свіжість або й зовсім руйнуються, довговічним є покриття стін декоративною клінкерною фасадною плиткою «під цеглу». АBC-KlinkerGruppe пропонує плитку широкої кольорової гами та структурного вигляду, що дозволяє вписати її в будь-який найоригінальніший архітектурний ансамбль, задовольнити найвимогливіший дизайнерський задум. Вона виготовлена з глини під назвою SchifotoН, абсолютно чистої від солей та крейди. Виробництво її здійснюється під контролем комп’ютерної програми, що передбачає довготривалий цикл просушування та випікання при температурі 1020-1160°С, є абсолютно морозостійкою, водопоглинання становить 0,6-3,2%. Не підлягає впливу кислот та лугів, тому будь-які барвники, нанесені на плитку, змиваються кислотним розчином. Наприклад, фасад з облицювальної цегли цього виробника, який розмалювали фарбою графіті, змивається спеціальним миючим засобом, пропонованим фабрикою.Клінкерна цегла від АBC-KlinkerGruppe завдяки особливостям фізико-хімічного складу убезпечує від непривабливих білих плям та розводів на зовнішніх стінах будівель та цегляних огорожах. Різноманітність форм та розмірів, близько 100 кольорів та відтінків зроблять благоустрій неповторним. В асортименті – цегла глазурована, звукоізоляційна. Водопоглинання – 2,4-4,6%, опір до навантажень – 80-97 Н/мм2.

З АBC-KlinkerGruppe не вагаються

Клінкерна цегла для вимощування доріг (облаштування тротуарів, зупинок та терас) – справжня німецька якість, велика кількість розмірів, конфігурацій, кольорів та відтінків. Легко укладається, миється та чиститься. Абсолютно морозостійка. Водопоглинання близько 2,7%. Спротив до навантаження – 179 Н/мм2, спротив до стирання – 9,0 (см3/50 см2). В асортименті цегла бордюрна, водостічна, із заокругленим або зрізаним торцем, спеціальні форми для облаштування нетрадиційних клумб, а також цегла з квадратними отворами, через які проростає трава.Унікальність продукту в тому, що кольорова гама та фактурний дизайн поверхонь цегли і облицювальних плиток виконується не штучними барвниками, а за допомогою балансування температур при випіканні, додаванням вугілля на кінцевому етапі процесу виготовлення та за допомогою вкраплення металу. Керамічна плитка на підлогу глазурована та неглазурована форматом від 100 ммх100 мм до 310 ммх310 мм, товщиною від 8 мм до 23 мм. Водопоглинання плитки становить 0,8-2,5%, високий клас стирання, вся плитка морозостійка та водовідпірна. Цікаво те, що для серій Kera Cott та History при використанні в інтер’єрі можна виготовити плитку з фінішним восковим покриттям, завдяки чому плитка зв’язує рідину на поверхні. Продукція АBC-KlinkerGruppe успішно застосовується при будівництві житлових, громадських та промислових об’єктів, внутрішньому та зовнішньому оздобленні приміщень. До більшості серій плитки пропонується унікальна, з погляду непопулярності з-поміж виробників, сходинка флорентінер із заокругленим краєм. Також АBC-KlinkerGruppe пропонує суцільні кутові сходинки, бокові плінтуси, плитку для балконів з прямим та заокругленим краєм, якою можна викладати підвіконня, перила тощо.«Унікальність пропозиції АBC-KlinkerGruppe базується на історичній традиції високої якості та класичного, винятково практичного підходу німецького виробника до дизайну продукції, – стверджує Наталія Собашек. – Завдяки цьому кераміка легко вписується в інтер’єр та екстер’єр будь-якого стилю: класики чи модерну, авангарду чи еклектики, розкоші чи мінімалізму». Високі технічні характеристики виробів стосуються всього асортименту продукції. А бізнесове кредо львівського салону керамічної плитки та сантехніки «Кармен» – «на будь-який гаманець» – як завжди однозначно гарантує потенційним клієнтам оптимальну цінову політику та високий рівень обслуговування. Якість не терпить дешевизни, тому й гарантує довговічність. А старі традиції класичної Німеччини у продукції АBC-KlinkerGruppe, які на сьогодні стають доступнішими на вітчизняному ринку кераміки, роблять цей факт незаперечним і для українського покупця. З АBC-KlinkerGruppe не вагаються, йому довіряють.