Сатурн
Діона

Комфортабельний заміський будинок для постійного мешкання і відпочинку, що має все необхідне для сімейного щастя і затишку. Унікальний і акуратний вигляд фасаду будівлі додає еркер, витончено продовжений напівкруглими балконами. Чіткі лінії і пропорції задає складний багатоступінчатий дах, об'єднуючи ансамбль в одне ціле.

Каліпсо

Сучасний, по-англійськи елегантний котедж розрахований на цілорічне мешкання сім'ї з 3-4 чоловік. Основними стильовими елементами загальної композиції котеджу є еркери, розташовані з різних боків будівлі. Виконаний в теплих тонах котедж гармонійно виглядатиме як в селищі, так і на лісовій галявині.

Пандора

Оригінальна архітектура і класична обробка фасадів, максимальна освітленість житлових приміщень, зручність і комфорт внутрішнього планування - ось головні особливості даного проекту, що вигідно виділяють його з ряду інших.

Рея

Прекрасний затишний заміський будинок для постійного мешкання і відпочинку. Комфорт і зручність мешкання в котеджі гарантує продумане планування і оптимальний склад приміщень.

Тефія

Сучасний і комфортабельний двоповерховий котедж з гаражем на три автомобілі і продуманим плануванням розрахований на цілорічне мешкання і відпочинок сім'ї з 4-6 чоловік. Архітектура фасаду даного проекту багата наявністю еркерів, що чудово гармонують з напівкруглою верандою, яку легко можна перетворити на екзотичну літню їдальню, обігравши її нескладним ландшафтом.

Атлас

Порівняно невеликий за площею пропонований котедж забезпечить сім'ю, що проживає в нім досить високим рівнем комфорту. Вишукана сучасна зовнішність фасаду з виступаючими еркерами поєднується з раціональним плануванням і складом приміщень.