Вернісаж
Адмірал

Класична спадщина в новому незвичайному втіленні. Прекрасний святковий особняк приверне увага будь-якого перехожого, здивує Ваших друзів і знайомих, а його чудово виконане планування і характерний набір приміщень даруватимуть Вам і Вашим близьким комфорт і радість.

Едера

Незвичайне рішення запропонували наші архітектори для Вашої уваги. Будівля неначе має дві зовнішності. З одного боку - це строгий фасад, статечний і солідний. А з боку саду будинок повністю перетворюється, виглядає святковим і ошатним.

Богема

Романтизм і таємничість, веселе, дозвільне життя, нестримний політ фантазії. Напівкруглі, «пластичні» приміщення, світлі і такі затишні, допоможуть Вам утілити оригінальну мрію в реальність.

Крит

Сліпуче сонце, легкий вітерець в кроні дерев, трелі солов'я, дзюрчання фонтанчика - і всі знегоди відступають, не залишається ніяких слідів від напруженого трудового дня.

Мадера

Вишуканість форм і витонченість пропорцій фасадів поєднуються з раціональним планувальним рішенням. Головна «родзинка» проекту - святковий "задній фасад", виконаний в стилі палацово-паркових споруд.

Родос

Гостинна привітність відображена у всій зовнішності котеджу, названого на честь прекрасного острова Середземномор'я, де сучасність сплітається з живописністю середньовіччя і слідами античності.

Таврія

Головною особливістю архітектури проекту є виступ заднього фасаду, що імітує елемент ротонди, ефектно оточеною білосніжною нарядною колонадою і ажурною балюстрадою. Світлова архітектура особливо ефектна в темний час доби.