Міцний сон дарує… водяний матрац

«Ранок починає день», — каже мудра українська приказка. Як відпочинеш і виспишся — так і день мине. Основний показник сну, запевняють фахівці, не його тривалість, а якість. Трапляється, що, затративши на сон чимало часу, все одно хочеться спати. Дискомфорт, поганий настрій та неможливість сконцентруватись — наслідки недосипання або ж неповноцінного сну. Не до роботи, якщо долають млявість та дратівливість, а втома наздоганяє ще за сніданком!

У житті нам випадає спати й у наметі, і в кріслі, і на полиці вагону потяга… Та ми завжди прагнемо повернутись до свого «рідного» ліжка. І від його зручності залежить самопочуття, настрій і навіть час, необхідний для оновлення сил. Але те, що милує око, не часто сприймає тіло. Власне, наше самопочуття залежить не від дерев’янної конструкції, що ми називаємо ліжком, а від матрацу. Найкращий позитивний вплив дає відпочинок і сон на водяних матрацах.

Водяні ліжка існують понад три тисячі років. Наші прадіди захоплювались тим, як приємно лежати на водяній поверхні, плавно погойдуючись на хвилях. Перші згадки про водяні ліжка історики знаходять в історичних знахідках древніх персів — більш ніж 3600 років тому. Тоді водяні матраци виготовляли зі шкіри тварин, наповненої водою. А використовували такі ліжка для лікування поранених, бо знали, що це полегшує біль. Згадки про подібні пристрої можна знайти в літописах багатьох народів.

В Америці перші сучасні водяні матраци з’явилися наприкінці XIX століття. Ними були гумові ємності у формі звичайних матраців, наповнених гарячою водою. У 1895 році водяні ліжка вперше представили в каталозі поштових замовлень — Harrod’s maіl-order catalogue. Однак пік популярності водяних ліжок припав на середину 60-х років минулого століття, коли технічні можливості дозволили створити пристрої, які підтримували постійну температуру води. З’явились також нові матеріали для виготовлення міцних і надійних водянх матраців.

Сьогодні єдиною, хто спеціалізується в Україні на продажі водяних ліжок, надає сервісну гарантію й обслуговування, є компанія «Домус-Стиль».

Цікавий факт — сучасне водяне ліжко споживає електроенергії менше, ніж звичайний побутовий холодильник! А завдяки комфорту, рівномірній підтримці тіла та постійні температурі, на водяному матраці людина засинає швидше і спить міцніше, не вовтузячись.

Ось лише деякі переваги відпочинку на водяних матрацах від компанії «Домус-Стиль»:

  • водяний матрац приймає форму тіла, у результаті чого хребет займає анатомічно правильне положення, тож людина лежить не на ліжку, а у ліжку;
  • кров циркулює вільно, з тіла спадає напруга, а тепло ліжка знімає ревматичні, м’язові болі і розтягування;
  • значно полегшується приплив крові до серця;
  • регульована і постійна температура робить водяний матрац затишним узимку й прохолодним у літню пору;
  • водяні матраци забезпечують найкращий комфорт для вагітних жінок, котрі можуть лежати в ліжку, навіть на животі;
  • водяні матраци є екологічно чистими — матеріал, з якого вони виготовлені, не містить токсичних і шкідливих речовин;
  • фахівцями доведено, що сон на такому матраці забезпечує профілактику проти артриту, радикуліту та болей у спині.

Водяні матраци, завдяки ніжному впливу на тіло, дають можливість легко забути про повсякденні турботи, а сон на такому матраці, на відміну від будь-якого іншого, відомого нам сьогодні, має довшу фазу глибокого сну, а це надзвичайно важливо і корисно. Адже «неміцний» сон погано позначається на самопочутті: людина стає млявою, дратівливою, у неї різко падає працездатність, стійкість до хвороб.

Як підібрати водяний матрац? Знавці всіх тонкощей, — працівники «Домус-Стилю» розподіляють водяні матраци за рівнем пружності, — це показник м’якості матраца. Чим нижчий рівень пружності, тим більшою є м’якість матраца. Важливо, що при цьому ортопедичні властивості для будь-якого рівня пружності цілком зберігаються.

Усе ще вагаєтесь? Мовляв, навіщо мені потрібен водяний матрац? Тоді варто хоча б один раз спробувати полежати на водяному ліжку. У «Домус-Стиль» пропонують відвідувачеві, насамперед, прилягти, полежати кілька хвилин на різних водяних ліжках, представлених у виставковому залі, відчути принади справжнього відпочинку.

Для двоспального ліжка рекомендують подвійний водяний матрац, коли права і ліва частини — незалежні, але при цьому об’єднані в один матрац і мають два нагрівальні елементи.

Вбудована система нагрівання водяних матраців від компанії «Домус-Стиль» — високотехнологічна, має потрійний захист, розроблена спеціально для водяних матраців. До того ж зручна в користуванні та цілковито безпечна для дітей. А виготовляють нагрівач зі спеціального, щільного вогнетривкого матеріалу, водночас, водонепроникного, із захистом від перегріву.

Наповнюють матраци спеціальною рідиною, яка зберігається свіжою упродовж всього терміну експлуатації виробу. Також гігієнічним є верхній чохол матраців — виготовляється винятково з натуральних тканин. Його можна легко зняти і випрати у пральній машині. До речі, сам матрац не вбирає пил, що особливо важливо для хворих на алергію.

Стандартні розміри водяних матраців від 100х200 до 200х220 сантиметрів. Бажаєте чогось більшого? Тоді можна придбати ексклюзивний варіант матрацу довжиною у 240 сантиметрів. Якщо ж прагнете оригінальності, доцільно звернути увагу на восьмикутні та круглі водяні матраци. Це ідеальний варіант для просторих спалень, який чудово підкреслить будь-яке дизайнерське рушення інтер’єру. І, зрештою, слід пам’ятати, що водяний матрац можна вбудувати у будь-яке ліжко.

Медики і фізіотерапевти розвинутих країн світу, досліджуючи людський сон, визнали, що найкраще людина відпочиває саме на водяному матраці. Адже лише таким чином наші м’язи повністю розслаблюються і навіть, якщо просто лежати у ліжку, бадьорість з’явиться, як після сну.