Затишок довкола каміну

Встановити у власному помешканні камін є лише частиною роботи, необхідної для досягнення цілковитої довершеності цього інтер'єрного шедевра. Не менш важливим і значно цікавішим є підбір меблів для кімнати з каміном. Певна річ, можна обмежитись купівлею на стихійних ринках якихось, на перший погляд, непоганих меблів, нібито простих і зроблених зі смаком. Однак такий варіант навряд чи підійде людям, котрі понад усе цінують стиль. Пропонуємо звернути увагу на ковані меблі, які, гармонійно доповнюючи інтер'єр з каміном, стануть не тільки практичними предметами побуту, а й неповторною візитівкою всього помешкання, зокрема камінної зали.

Встановити у власному помешканні камін є лише частиною роботи, необхідної для досягнення цілковитої довершеності цього інтер’єрного шедевра. Не менш важливим і значно цікавішим є підбір меблів для кімнати з каміном. Певна річ, можна обмежитись купівлею на стихійних ринках якихось, на перший погляд, непоганих меблів, нібито простих і зроблених зі смаком. Однак такий варіант навряд чи підійде людям, котрі понад усе цінують стиль.

Пропонуємо звернути увагу на ковані меблі, які, гармонійно доповнюючи інтер’єр з каміном, стануть не тільки практичними предметами побуту, а й неповторною візитівкою всього помешкання, зокрема камінної зали. Ковані меблі авторської роботи, без сумніву, є справжнім витвором мистецтва. І той, хто хоч раз їх побачить, ходитиме закоханий у плавні, а чи різкі лінії металу, поєднані зі шляхетністю шкіри та дерева. Саме такі меблі виготовляє, вкладаючи у роботу свою душу, львівська фірма «Пурій Дизайн», керівник якої Роман Пурій, дав кілька корисних порад щодо специфіки облаштування камінної кімнати. Насамперед, необхідно визначити кількість осіб, які здебільшого перебуватимуть поблизу каміна, враховуючи й гостей, котрі можуть одочасно завітати у гості до господаря відкритого вогнища. Це, очевидно, залежатиме від характеру господаря. Якщо власник каміна полюбляє бути на самоті і лише інколи запрошує до себе друзів, краще замовляти невеликі, призначені для кількох осіб, м’які фотелі. Відповідно, у камінній кімнаті зайвим буде великий стіл. Доцільніше придбати невеликий столик з гарними кованими елементами, який додасть кімнаті романтики та шарму. У компанії «Пурій Дизайн» можна підібрати оригінальні прикамінні столики зі спеціальним місцем для дров. У такий спосіб дизайнери фірми трансформували звичайну корзину – один витончений столик допоможе зберігати і пляшки з вином, і келихи на підвісках (під кришкою столу), і дрова, і водночас виконувати функцію столу. Як результат – у кімнаті залишається чимало простору, щоб розмістити інші необхідні предмети інтер’єру, наприклад ковані із металу і оббиті шкірою поворотні фотелі. Дизайнери радять замовляти меблі однієї серії, щоб надати камінній кімнаті єдиного стилю і особливого затишку.

Важливо пам’ятати і про камінні аксесуари, серед яких – стояк з усіма інструментами для каміну, як-то щипці, щіточка тощо. Стильні предмети цієї категорії також виготовляють у фірмі «Пурій Дизайн». Експерти фірми (до слова, підприємство за свою роботу нещодавно отримало відзнаку від Асоціації ділових кіл Європи) фахово проконсультують кожного, хто прагне облаштувати кімнату за допомогою дизайнерського, винятково авторського й оригінального, вирішення «камінної» проблеми.

Звичайно, усі предмети до камінної кімнати можна придбати за значно меншою ціною й відповідною якістю і на ринку. Проте ймовірність отримати простий «кавалок» заліза. Адже на базарах «кованку», як правило, продають ковалі, яких не надто турбує ексклюзивність, витонченість і зручність виробів. «Пурій Дизайн» насамперед є меблевою фірмою і пропонує хоча не дешеві, зате якісні й добротні ковані меблі. Радимо завітати у салон від «Пурій Дизайну», який розташований на Південному ринку у Львові. Сюди варто лише зайти – і ви обов’язково станете палкими прихильниками витворів, які поєднали метал, шкіру та дерево.