Фахверк
Традиція-6

Поєднання двоскатної черепичної покрівлі з нарядно прикрашеними димарями, виступаючі ригелі, дерев'яний каркас додають котеджу неповторний зовнішній вигляд і виділяє його серед різноманіття заміського житла. Багаторівневе виконання проекту дозволяє розширити можливості простору і робить його оптимально комфортним для мешкання.

Традиція-3

Ошатний мініатюрний теремок чудово впишеться в будь-який природний ландшафт. Головним достоїнством цього проекту є невелика площа забудови, що дозволяє звести його на маленькій земельній ділянці.

Європа-Ф

Компактний котедж з невеликими елементами фахверка і складним пірамідальним дахом, покритим черепицею, дуже ефектно виглядатиме на Вашій ділянці. Строгий фасад гармонує з арочними отворами і обробними елементами, що додають деяку пікантність зовнішності будівлі.

Вереск

За рахунок рустування природним каменем і обробки дерев'яними ригелями компактний і затишний котедж розчиняється в навколишньому ландшафті. Якийсь шарм фасаду будівлі додає кутова башта-еркер, розташована на другому поверсі.

Фахверк-С

Фасад триповерхового декоративного котеджу прикрашений могутнім шестигранним еркером. До лівого торця будівлі прилягає висока башта-еркер, увінчана шатровою крівлею і має характер самостійного архітектурного елементу. Фахверківські деталі і обробка поєднують розрізнені елементи в одне ціле.

Фахверк-Б

Поєднання ліній шатрової крівлі з виступами і еркером створює об'ємну компоновку будівлі і по-різному сприймається з усіх боків. Застосоване рішення аніскільки не порушує архітектурну цілісність, а додає будинку свій колорит і індивідуальність.

Фахверк-А

Строгу зовнішність фасаду триповерхового котеджу розбавляє висока шестигранна башта-еркер з конусовидною формою крівлі і традиційна обробка в стилі «Фахверк». Вдало збалансоване планування в сукупності з продуманим інтер'єром перетворять цей котедж в затишне сімейне гніздо, який служитиме не одному поколінню.