Модерн
Європа

Компактний котедж з невеликими елементами бароко і яскравим пірамідальним дахом, покритою черепицею, дуже ефектно виглядатиме на Вашій ділянці. Строгий прямолінійний фасад пом'якшують люнети і горизонтальні обробні елементи, додаючи якусь пікантність зовнішності будівлі.

Фландрія

Святкові архітектурні розчленовування у вигляді колон і пілястрів, обробка черепицею і рустування стін природним каменем створюють експресивний екстер'єр фасаду і надають зовнішності котеджу значущого і солідного вигляду.

Джулія

Романтичний образ будівлі витончений декоративними формами, капризно викривлені текучі лінії декору виконані динамікою. Горизонталям балконів вторять завершення пілястра, а вертикальний лад еркерів підхоплюють декоративні башточки.

Модерн-Ф

Чіткі лінії і пропорції будівлі задають різаліти і еркери. Прикрашені архивольтом арки розбавляють строгість обкреслених форм і надають будівлі святковішому вигляду.

Оксфорд

Скромний котедж з проробленим фасадом, і раціональним плануванням для сім'ї з 3-4 чоловік. Незабутня архітектура світла і прозорості даного проекту в повному об'ємі виявляється вночі за рахунок внутрішнього освітлення.

Парадайз

Величезний житловий комплекс з яскраво вираженою архітектонікою фасаду і своєю особистою інфраструктурою задовольнить смаки найвимогливіших замовників. Просторі житлові приміщення з багатими можливостями оформлення внутрішнього дизайну і інтер'єру перетворять домашнє життя на курорт.

Топаз

Строгі вертикальні рельєфи, делікатно підкреслені ризалітами, пропорційний багатоступінчатий дах додають монументальність створеному творінню, символізуючи міцність сталих цінностей.

Традиція

Витягнутий декор фасаду весело підтримують гостроверхі башточки-димарі, ось чому мініатюрний замок здається вищим. Зовні невеликий особнячок достатньо просторний за рахунок продуманого багаторівневого планування.

Кардинал

Ваша зухвала мрія реально втілена в матеріальній, відчутній формі. Яскраво величний декор чітко виражений в динамічному поєднанні архітектурних елементів готики, що створюють симфонію світла, каменю і скла.

Анжу

Величний вид замку, прикрашеного баштою, колонами, аркатурою не залишить жодне серце байдужим. Поза сумнівом, саме Ваш будинок приковуватиме погляди перехожих в будь-якому заміському містечку. Архітектурний задум пишності і багатства зумовлює майбутній інтер'єр внутрішнього убрання.