Неокласика
Софія-3

Всілякі виноси і еркери, прикрашені архивольтамі, величезні, у всю висоту, арочні вікна вітальні служать прикрасою як зовнішнього, так і внутрішнього убрання котеджу і створюють єдиний гармонійний ансамбль. Присутність в плануванні зони відпочинку з басейном і сауною робить проект найцікавішим при виборі.

Софія-2

Пропонований проект з басейном, поза сумнівом, зацікавить людей, що уміють відпочивати і жити із смаком. Чудово організоване багатофункціональне планування у поєднанні з неповторним зовнішнім виглядом котеджу задовольнять смаки найвимогливіших замовників.

Софія-1

Характер архітектури формують могутні башти-виступи, прикрашені аркатурой і елементи знаменитого київського собору, на честь якого проект і отримав свою знамениту назву, що нагадують нам. Якийсь мотив «первозданності» підкреслює декоративне рустування стін природним каменем.

Уельс

Заміський котедж з яскраво вираженим фасадом, декоративно прикрашеним мансардним приміщенням і поза сумнівом зручною багаторівневою, багатою інтерьернимі рішеннями, плануванням. Пропонований котедж підходить для цілорічного мешкання і відпочинку сім'ї, що складається з 4-5-ти чоловік.

Феліція

Невеликий двоповерховий котедж з нарядним, виконаним в класичному стилі порталом і прикрашений баштою-еркером. Декоративні архітектурні елементи вносять різноманітність, як в зовнішній вигляд фасадів, так і в організацію внутрішнього неординарного планування.

Флора

Зовнішність котеджу «розчиняється» в природі, стає її невід'ємною складовою. Поєднання зовнішнього декору з довершеним колірним розширенням створюють зовнішність первозданності, за рахунок чого котедж і був названий на честь богині, що протегує що всьому росте, квітучому і приносячому плоди.

Еврика

Двоповерховий котедж з чудово організованим фасадом і багатофункціональним плануванням розрахований для цілорічного мешкання і відпочинку сім'ї, що складається з 5-6 чоловік.

Рубін-2

Незвичайне рішення оформлення головного входу скасовує екстер'єр і підкреслює індивідуальність проекту. Головний вхід символізує альтанку, що знаходиться прямо в будинку і вносить якийсь елемент романтики в щоденний рутинний ритм життя.

Рафаель

«Ласкава» привітність і скромність блищить в чудово оформленій архітектурі, удостоєній назви на честь великого італійського живописця і архітектора. Чіткі лінії і пропорції передаються у внутрішню організацію житлового простору, звеличивши передумови гармонії і миролюбності.

Оскар

Складний архітектурний ансамбль підкреслює багате, багатогранне планування пропонованого котеджу. У будинку, розрахованому на велику сім'ю, кожному знайдеться ізольований «шматочок» простору для самоти, а простора вітальня-їдальня збере за великим столом всі покоління для приємного проведення часу.

Луїза

Строгий особняк з яскраво вираженим класичним декором символізує міцність сімейних засад і культурних традицій, гнучко балансуючи між пошаною до історії і представленнями сучасного комфорту.

Маріка-2

Ви втомилися від одноманітного планування «коробочки» квартири. У душі Ви дизайнер свого життя і оточення. Пропонований проект «замку», багатого достатком художньо оформлених еркерів, що вносять до внутрішнього планування різноманітні передумови для цікавого інтер'єру, допоможе утілити Ваші мрії і фантазії.

Маріка-3

Консервативний величний особняк з фасадом, що енергійно пропрацював, підкреслює безперечний смак і соціальний статус власника. Наявність ботанічного саду і мансардного приміщення, прикрашеного люкарнами, максимізувала просторову зону відпочинку котеджу.

Маріка-Ц

Яскраві самостійні архітектурні елементи передають непостійність настроїв і емоцій. Всі лінії і пропорції фасадів відбиваються на організації внутрішнього простору, створюючи передумови для дозволу різноманітного дизайну інтер'єру.

Марсель

Незабутню чарівність французької класики пестить погляд. Вглядитеся в ці нарядні лінії балюстрад і різалітов, що створюють ілюзію мережива, і оточите себе справді палацовим інтер'єром.

Мартін

Використання класичного стилю в архітектурі заміського малоповерхового будівництва набирає всі великі обороти. Застосування сучасних текстур і обробок дозволяє утілити і пожвавити складні архітектурні рельєфи, вносячи тим самим до нашого ритмічного життя елементи краси і гармонії.

Монблан

Прямолінійність форм і відвертість простору. Архітектор експериментує з прозорістю і світлом, пускаючи всередину чистоту і невинність природи. Сонячні промені автоматично стають частиною інтер'єру, який в різний час доби виглядає по-новому.

Октавія

Класичний стиль проекту стійко асоціюється з світовим каноном - від графських садиб до петербурзьких палаців, прославлених своєю пишністю. Хіба є щось протиприродне в бажанні оточити себе «титулованим» інтер'єром. А якщо це ще поєднується і з сучасними умовами цивілізації, то і зовсім не варто відкладати своє рішення.

Оріон

Зовнішній вигляд будинку формується класичним із строгою обробкою фронтоном і винесенням-еркером задньої частини, декоративно підкресленим шатровою крівлею. Продумано і організовано і внутрішній простір, виконаний з урахуванням всіх необхідних вимог до сучасного комфортабельного житла.

Альбіон

Скромний заміський котедж з чітко вираженою фронтальною композицією і монументальним парадним входом продовжує заповіданий класичний стиль будівництва. Історична зовнішність будівлі поєднується з комфортабельним плануванням і не є перешкодою для реалізації сучасного інтер'єру внутрішнього убрання.