Нерухомість
«Укрсоцбанк» інвестує в будівництво 100 млн. грн.

Компанія по управлінню активами «Укрсоц-Нерухомість», дочірнє підприємство «Укрсоцбанку», має намір інвестувати до 100 млн. гривень в будівництво в 2007 році.

Як повідомляють «Українські Новини», в 2006 році були здані в експлуатацію два об'єкти, будівництво яких фінансував Укрсоцбанк через «Укрсоц-Нерухомість», ще чотири перебувають у процесі здачі або підготовки до неї. Компанія працює із забудовниками в різних регіонах України.

 
«ХХI Століття» розпочне будівництво ТЦ на Троєщині

Інвестиційно-девелоперська компанія «ХХI Століття» планує почати будівництво торговельного центру на вулиці Бальзака в Деснянському районі Києва в березні поточного року.

11 січня компанія одержала позитивний висновок комплексної державної експертизи даного проекту, виданий Київською міською службою української інвестиційної експертизи Київської міської державної адміністрації.

 
Будівля швидкоруч

Сьогодні на українському ринку комерційної нерухомості спостерігається величезний попит на нові торгові, складські та виробничі площі. Конкуренція у цьому полі змушує інвестора шукати і застосовувати у будівництві таких споруд нові технології. Встигнути швидше за конкурента запустити проект дозволяють технології швидко-монтованих будівель (ШМБ). Така технологія має суттєві переваги перед капітальним будівництвом, передусім, за рахунок більш дешевої вартості роботи, швидкості зведення та вводу в експлуатацію. За даними ЗАТ «Ранілла Київ», приміщення площею 4 тис. кв. м може бути зведеним за 3-4 місяці, 8 тис. кв. м — за 5 місяців. За даними ІБК «Каркас», зведення, наприклад, каркасу і покрівлі будівлі площею в 1,5 тис. кв. м вимагало б два тижні. У будівлях комерційного призначення важливим фактором є якнайшвидше введення його в експлуатацію, що, в свою чергу, скорочує строки окупності проекту та дозволяє прискорити процес отримання прибутків.

 
В Києві розпалюється війна архітекторів

Київські архітектори звинуватили чиновника Київміськадміністрації Руслана Кухаренко в знищенні історичних пам'ятників Києва і мають намір притягти його до кримінальної відповідальності. Кухаренко всі обвинувачення у свою адресу спростовує й наполягає на особистій зацікавленості архітекторів.

Віце-президент Національного союзу архітекторів України (НСАУ) Георгій Духовичний вчора призвав всю архітектурну громадськість бойкотувати діяльність Головного управління охорони культурної спадщини Київміськадміністрації, що очолює Руслан Кухаренко. Духовичний заявив, що цей орган своєю діяльністю сприяє руйнуванню архітектурних пам'ятників столиці.

 
Німці побудують завод для українських вікон і дверей

Німецька компанія VEKA, що виробляє полівінілхлоридні профілі для металопластикових вікон і дверей, побудує в Україні завод з виробництва профілів. У травні 2006 р. компанія для будівництва заводу придбала 2,7 га землі в сел. Калинівка (Київська обл.).

VEKA інвестує в будівництво заводу EUR13,5 млн., у тому числі цього року - близько EUR7 млн., в 2008 р. - EUR4,5 млн. і в 2009 р. - EUR2 млн.

 
10 найдорожчих особняків Києва

Найдорожчий будинок Києва розташований по вулиці Дарвіна, трохи вище Бессарабського ринку. За п’ятиповерховий будинок, площею 1,221 тис. кв.м. продавець просить $13,5 млн.

В особняку 20 частково обставлених меблями кімнат, 8 санвузлів, в яких є 2 спеціальні ванни для собак. Між четвертим і п`ятим поверхами під скляним куполом – зимовий сад. На п`ятому, мансардному поверсі, знаходяться гостьові спальні, апартаменти господарів і кімнати для відпочинку. В будинку також дві великі відкриті тераси, ліфт, 2 гаражі і місце для стоянки 5 автомобілів.

 
Нові тарифи підняли вартість оренди житла

Слідом за безпрецедентним підвищенням тарифів ціни на оренду житла в Києві вже піднялися в середньому на $40-100.

Як пише «Газета по-українськи», підвищення тарифів вдарило по кишені не тільки корінних киян. Приїжджим з регіонів і молодим родинам, які знімають у столиці житло, відтепер прийдеться викладати на пару сотень гривень більше за і так недешевий дах над головою.

 
Особливості страхування заміської нерухомості

Популярність страхування заміських будинків росте рік від року: це зв'язано з тим, що власники нерухомості стали більш ретельно підходити до забезпеченню безпеки будівель і майна. Це позначилося на рості числа пропозицій від страхових компаній.

 
Іпотечний «рай»

Колись, ще за радянських часів, дотепники любили підсміюватися над недолугою обіцянкою Микити Хрущова, котра зводилась до того, що в 2000-му році кожна сім’я матиме власне житло. Популярним було навіть анекдотичне запитання: «Так у котрому році здійсниться обіцянка генсека про те, що у 2000-му році ми всі матимемо прихисток?».

Відтоді спливло багато води, і Радянський Союз зі своїми правилами надання житла «сплив» разом із нею. Але квартирні проблеми незалежна Україна перейняла. І вирішуються вони досі надзвичайно повільно. Так, за статистичними даними, півтора мільйона українців уже не рік і не два стоять у черзі за омріяним житлом. Але поліпшення житлових умов потребують значно більше громадян – понад сім мільйонів.

 
Промислова нерухомість – атавізм, необхідна реальність чи обєктивна необхідність?

Термінологічно поняття «промислова нерухомість» чинне законодавство не визначає через «небажання» законодавця, введення і створення особливого правового режиму обігу промислової нерухомості і виділення таких об’єктів із загальної маси на ринку нерухомості. До об’єктів нерухомості, що володіють таким визначальним поняттям, як промислова, фахівці ринку відносять цілісні майнові комплекси (заводи, фабрики, різні об’єкти сільського господарства, нафтобази), а також окремі будівлі й інші приміщення, придатні для організації виробництва чи розміщення офісних приміщень, зокрема незавершене будівництво. Найчастіше земельні ділянки, що знаходяться під перерахованими об’єктами, також належать до промислової нерухомості.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 4 5 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 11 - 20 з 43