Нерухомість
Віддати проект у добрі руки

Завершення будівництва об’єкта нерухомості ще не означає закінчення роботи на ньому управлінської компанії. У випадку з комерційною нерухомістю перед власником постає дилема — управляти будинком самому або за певну плату залучити до цієї справи професіоналів.

 
Пінчук побудує мережу готелів

Основний акціонер «Укрсоцбанку» Віктор Пінчук планує інвестувати отримані від продажу банку гроші в девелоперські проекти, самим масштабним з яких стане будівництво мережі висококласних готелів.

Джерело «Экономических известий» в одній з інвестиційних компаній, клієнтом якої є Віктор Пінчук, розповіло, що після завершення угоди із продажу «Укрсоцбанку» італійському банку «Intesa» олігарх має намір вкласти виручені гроші в нерухомість.

 
Оренда житла подорожчала на 48%

За 2006 рік вартість оренди житла в Україні зросла на 47,9%. Такі результати надає аналіз цінової ситуації на споживчому ринку в грудні 2006 року, проведений Міністерство економіки України.

 
Нерухомість Одеси: власних резервів не вистачає

Наприкінці минулого століття одне з п’яти міст-мільйонерів України відсяткувало своє 200-ліття. Хоча перша згадка про великий порт Хаджибей, звідки вивозилось зерно, з’явилась ще у 1415 р. Відтоді Хаджибею довелось пережити занепад внаслідок правління Кримського ханства, вистояти в часи російсько-турецької війни, а в 1794 р. — перевтілитись у нове місто, назване на честь сусідньої грецької колонії Одесос.

 
Українська нерухомість чекає на механізм обліку

Спроби створити в Україні цивілізований механізм обліку нерухомості поки що не дають бажаного результату. Гальмують роботу міжвідомчі суперечки. Новий власник єдиного реєстру Держкомзем вважає його введення передчасним.

 
Нерухомість у небезпеці?

З наближенням нового року, а також парламентських виборів напруженість на ринку житлової нерухомості дедалі більше зростає, натомість умови іпотечного кредитування погіршуються. Ймовірно, що ситуація на ринку нерухомості корінним чином зміниться після чотирьох років активного і не завжди економічно обгрунтованого росту. Найближчим часом ми можемо стати свідками падіння цін на квартири. Принаймні обсяг попиту, який здебільшого формувався під впливом полегшеного доступу до іпотечних позик, помітно зменшується. Яким чином прогнозована ситуація може відбитися на інвестиційній привабливості нерухомості? Чи не відклякне загрозлива перспектива майбутні фінансові вкладення у цей ринок?

 
Найдорожче житло Європи в Монако та Лондоні

Відповідно до дослідження порталу Global Property Guide, Монако зберігає статус найдорожчого для придбання житла міста. Другим в списку найдорожчих міст іде Лондон. Так, житло, площею 120 кв.м. у Монако обійдеться покупцеві в 2,98 млн. євро, а лондонські апартаменти в елітній частині міста такої ж площі будуть коштувати 1,74 млн. євро.

 
Ринок нерухомості по–львівськи

Львів – найпоетичніший, найлегендарніший куточок України. Як справжній діамант Східної Європи, Львів нагадує музей під відкритим небом, у якому знаходиться понад дві тисячі історичних, архітектурних та культурних пам’яток. Заснований всередині ХІІІ ст. князем Данилом Галицьким і названий на честь його сина Лева, Львів швидко став торговельним та економічним центром регіону. Вигідне розташування міста на перехресті торговельних шляхів із портів Чорного та Балтійського морів, Києва, Центральної та Західної Європи сприяло його швидкому економічному розвитку. Географічне розташування та природні ресурси вабили чужинців: татар, німців, угорців, поляків, литовців, австрійців та шведів. Упродовж віків вони приносили сюди власну культуру, традиції, релігію. Звідси унікальне поєднання у львівській архітектурі готики та барокко, ренесансу та романського стилю, рококо та ампіру, сучасної еклектики та конструктивізму. Львів’яни з благоговінням ставляться до архітектурних шедеврів, збережених з давніх-давен, й, водночас, прагнуть збагатити свої терени унікальними спорудами вже нового покоління. Тож який він, сучасний будівельний Львів?

 
У Львові заборонили облицьовувати будинки керамічною плиткою

Директор містобудівного департаменту Львівської міськради Андрій Павлів повідомив, що відтепер будинки у Львові заборонено облицьовувати штучними й сантехнічними матеріалами, зокрема, керамічною плиткою.

 
В нерухомість Києва інвестували $225 млн.

За оцінкою міжнародної консалтингової компанії Jones Lang Lasalle, в 2006 році в київський ринок нерухомості було інвестовано біля $225 млн.

Для порівняння, в нерухомість Євросоюзу в 2006 році було інвестовано близько 230 млрд. євро, а торішній обсяг інвестицій в ринок торговельної нерухомості континентальної Європи експерти оцінили в 26 млрд. євро.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 4 5 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 21 - 30 з 43