Ремонт
Під дахом мого дому…

Вибір даху – без сумніву, один із найважливіших моментів будівництва. Адже від даху залежить затишок будинку, а тому до вибору цієї будівельної технології слід поставитися з максимальною відповідальністю. Якщо донедавна варіантів дахових покрівель на українському ринку було небагато, то сьогодні ситуація змінилася, і матеріал добирають залежно від передбаченої проектом форми майбутньої покрівлі. Так, для пологого даху використовують євроруберойд, який не складно встановлювати і який є екологічним.

 
Чи все вирішує колір?

Приріст виробництва лакофарбової продукції у найближчі роки супроводжуватиметься змінами асортименту під впливом екологічних, енергетичних та економічних чинників. Останнім часом спостерігається тенденція до зростання виробництва і споживання лакофарбових матеріалів (ЛФМ) із зниженим вмістом летких органічних сполук (ЛОС). На заміну традиційним лакам та емалям з високим вмістом ЛОС прийшли більш екологічні ЛФМ: на водній основі, порошкові, матеріали радіаційного тверднення тощо. Крім екологічних чинників, на зміну асортименту лакофарбової продукції впливає й збільшення попиту на високоякісні ЛФМ з підвищеною довговічністю та поліпшеним захисними та декоративними властивостями. Важливою є також вартість ЛФМ.

 
Черепиця на будь-який смак і гаманець

За останнє десятиріччя елегантна та стильна черепиця практично витіснила із вітчизняного ринку «совковий» шифер. Вона стала неодмінним атрибутом майже всіх новобудов. Однак відомо, що існує кілька видів черепиці, які кардинально відрізняються між собою якісними параметрами, терміном та умовами експлуатації і своєю ціною. Допомогти розібратись з тим, які саме види черепиці представлені на українському ринку, а також що в них спільного, і чим вони відрізняються між собою і покликаний цей матеріал.

 
Бетон із секретом

Більшість будівельників при роботі з бетоном часто зіштовхуються із такими проблемами, як пил, пластична усадка й осідання, дія морозу (на ранньому етапі). А при подальшій експлуатації проявляються такі явища, як низька стійкість до замерзання/відтаювання, слабкий опір удару, тріщиноутворення, схильність до стирання, високе проникнення води й хімічних речовин.

 
Античний матеріал у сучасному інтер’єрі

Гіпс — природний камінь, який утворився у результаті випаровування стародавнього океану 110-200 млн. років тому. Ця порода осадового походження існує в природі у кількох різновидах. Знаний ще єгиптянами і греками, він використовувався як будівельний та оздоблювальний матеріал.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 21 - 25 з 25