Ремонт
Щоб стеля була добротною, її треба натягнути

Прототипом сучасних натяжних стель можна вважати один зі способів оздоблення, який застосовувався ще в античні часи в Єгипті, Греції та Римі. Різноманітні тканини натягували периметром кімнати в одній площині зі стелею. Іноді тканину насичували вапняним розчином і під час висихання вона сама розтягувалась, створюючи рівну поверхню та приховуючи всі нерівності й тріщини основної стелі.

 
Компактний санвузол зекономить площу

Якщо Ви вирішили зробити ремонт, замінити сантехніку чи повністю перепланувати ванну кімнату, то робити це слід із використанням сучасних новітніх технологій. Кожна людина починає та закінчує свій день з відвідування ванної кімнати, яке має приносити задоволення, зручність і, головне, комфорт та хороший настрій на весь день.

 
Підлоговий прогрес

Вже в минулому думка, що якість підлоги на громадських чи промислових об’єктах відіграє другорядну роль. Дедалі частіше твердження про її неабияке значення обґрунтовується як одна із найважливіших частин капіталовкладень. Безперечно, науково-технічний прогрес не стоїть на місці, тому до сучасних промислових та комерційних приміщень висуваються жорсткі вимоги. Особливо це стосується підлоги, влаштування якої є важливим моментом при зведенні будівлі.

 
Підлога для правнуків

Унікальні фізичні властивості деревини, її колір, блиск і текстура найповніше розкриваються на паркетній підлозі, яка має значні переваги перед підлогами, виконаними з інших матеріалів. Паркет є гігієнічним, еластичним, звукопоглинаючим, легким при обробці. Лицеве покриття паркетної підлоги виготовляють із деревини твердих листяних порід, яка, маючи багату текстуру, барвистість із широкою гамою відтінків, дозволяє створити неповторний естетичний вигляд.

 
Підлога «на замку»

Нещодавно на українському ринку покриттів для підлоги, поруч із традиційними паркетом, плиткою, ковроліном та лінолеумом, з’явився новий продукт — ламінована підлога. Поєднання переваг традиційних покриттів та відсутність властивих їм недоліків дозволили ламінованій підлозі швидко завоювати прихильність споживачів та відтіснити конкурентів.

 
«Кераміка» представляє «Lasselberger»

Сьогодні, напередодні ремонту, люди все частіше прямують по будматеріали не на господарські ринки, а у спеціалізовані будівельні магазини. На думку споживачів, сьогодні навіть найбільший господарський ринок не в змозі задовольнити потреби новоселів, будівельників і тих, хто робить ремонт. Ще кілька років тому на ринках ціни на будматеріали були нижчими, ніж у спеціалізованих магазинах, проте зараз ситуація змінилась. І поруч з доступними цінами, у супермаркетах споживачам пропонують ще й різноманітні додаткові послуги.

 
Якісно новий продукт від «Кармен»

Вже близько десяти років на українському ринку керамічної плитки успішно функціонує компанія «Кармен». Сьогодні це – досвідчений дистрибутор будівельно-оздоблювальних матеріалів провідних виробників з іспанії, італії, англії та німеччини. Саме тому справжні поціновувачі домашнього комфорту, естетики в екс- та інтер’єрі, зокрема, прихильники індивідуального підходу до вирішення простору довкола себе без вагань охарактеризують бренд «Кармен», як зразок високого стилю, сучасного дизайну та найвищої якості продукції.

 
Майбутнє за фібробетонами

Одним із перспективних напрямів сучасної будівельної індустрії є застосування фібробетонних конструкцій різного призначення. Фібробетон являє собою композиційний матеріал, що включає додатково розподілену в об’ємі фіброву арматуру. Дисперсне фіброве армування дозволяє компенсувати головні недоліки бетону – низьку міцність при розтягуванні та крихкість.

 
Дерев’яне вікно повертається

Ще донедавна світова статистика засвідчувала переможну ходу Європою вікон із пластмасового профілю. За прогнозами компанії «Interconnection consulting group», у 2007 р. кожне друге вікно у Східній Європі буде виготовлено з ПВХ. За даними аналітичних досліджень, сьогодні 75% віконного виробництва становлять металопластикові та алюмінієві конструкціїї, а 25% — дерев’яні. Воно й не дивно: віконні пластикові конструкції ніби спеціально створені на вимогу нашого сучасника, шанувальника простоти і швидкості. Отже, 50% віконного ринку у найближчому майбутньому — за пластиковими конструкціями. Та, за прогнозами фахівців, на цьому й зупиниться.

 
Секрети професійного даху

Дах є одним із головних елементів кожної споруди. Від його надійності залежить не тільки довговічність та міцність будинку, але й комфортність проживання у ньому. Всі існуючі в світі приміщення на горищі поділяють на два основних типи: теплі (мансарди) й холодні (не опалювані).

Провідні проектні та будівельні організації Європи розробили схеми правильного облаштування приміщень на горищах залежно від типу, а також затвердили відповідні рекомендації та норми, які стали невід’ємною частиною надійного європейського будівництва.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 3 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 11 - 20 з 25