Інтер'єр
Одяг для вікна

Кожна людина хоче бачити власне помешкання неповторним, створити у ньому атмосферу тепла, комфорту і затишку. Вікно – настільки важливий для простору кімнати елемент, що, оновивши його вигляд, можна пов- ністю змінити інтер’єр. Портьєри, штори, тюль, ламбрекени, окрім естетичної, виконують ще й практичну функцію: захищають від впливу зовнішніх чинників (холодного повітря, сонячного світла, шуму) і навіть знищують шкідливі бактерії у приміщенні. Тому конче важливо правильно підібрати «одяг» для вікна. Слід зважати на висоту стелі, розміри, розташування вікон, і, звичайно ж, інтер’єр самих кімнат. І ще слід визначитися, яку роль відіграватимуть штори. Адже необхідність захисту від яскравого світла і пилу, а взимку й від холоду – беззаперечна, але іноді заради цього доводиться нехтувати дизайном.

 
Шпалерні пристрасті

Обираючи шпалери, важливо не помилитись у кольоровій гамі, створити стильну та затишну атмосферу у власній домівці. Шпалери — найбільш традиційний оздоблювальний матеріал. Йдеться про рулонний матеріал, як правило, на паперовій основі, що кріпиться до поверхні стін за допомогою клею. При ретельному вивченні ринку з’ясувалось, що існує велика кількість різновидів шпалер — просто очі розбігаються…

 
Сонцезахисні системи у стилі модерн

Прокинувшись зранку від пекучого сонця крізь рідне віконце, неодмінно хочеться сховатись від цього сяючого дива для продовження блаженного сну хоч на декілька хвилин, але часто це залишається лише мрією... Що ж робити? Вихід є - це сучасні сонцезахисні системи, які відомі у цілому світі своєю функціональністю, зручністю та простотою в експлуатації. Віконний дизайн, виконаний за останніми тенденціями моди, є бездоганним творцем гармонії у приміщенні. Адже вибрати одяг для своїх вікон – річ непроста: різноманіття віконних аксесуарів вражає.

 
Стеля для естетів

З появою натяжних і підвісних стель дизайнери знайшли нові горизонти для реалізації своїх фантазій. Сьогодні натяжні стелі можна зустріти у різноманітних типах приміщень: комерційного, промислового, загального, індивідуального призначення.

 
Стилі в сучасному інтер'єрі

Можна визначити стиль епохи, стиль напрямку в мистецтві, архітектурі, стиль окремої людини і його будинку. І якщо стиль епохи чи архітектурного напрямку визначається історичними, економічними і соціальними умовами, то образ людини, а тим більше його будинку прямо залежать від його смаку (який може мінятися з віком, способом життя, добробутом); при цьому власне стиль залежить від характеру і темпераменту. Вибір стильового рішення інтер'єру житлових приміщень - задача, важливість якої важко переоцінити, адже від правильно обраного стилю вашого будинку залежать ваші настрій і працездатність, комфорт і зручність вашого життя.

 
Стильна квартира

Немає універсальних порад, як зробити свою квартиру затишною і зручною для життя, позаяк під терміном «комфорт» кожний уявляє щось своє: хтось мріє про просторе світле приміщення з мінімумом деталей, де око відпочиває на рівних світлих стінах, а для когось краща обстановка — антикваріат і оксамит. Затишок у будинку не залежить від його розмірів. Навіть маленьке житло може бути красивим, затишним і улюбленим, якщо не ставитися до нього, як до тимчасового притулку, а продумати в ньому кожну дрібницю, практично кожний куточок.

 
Вітальня — українська. Стиль — англійський

Практично всі жилі кімнати ми звикли ховати від сторонніх очей, адже це глибоко особисті простори. У їх оформленні відіграють роль тільки наші суб’єктивні смаки і переваги. Лише вітальня, через свою відкритість, є візитною карткою домашнього інтер’єра і дизайнерських пристрастей господарів. Однак приміщення для прийому гостей не слід перетворювати в парадну вивіску, що має подобатися всім. Найголовніше, аби вітальня була затишною і відповідала бажанням і потребам тих, хто в ній знаходиться.

 
Замість холодної стіни – веселий водоспад

З давніх-давен вода була джерелом життя, невід’ємною частиною оточення людини. Як одна із потужних природних сти-хій вона викликала страх, поклоніння, захоплення…

Особливо цікавими та популярними впродовж останніх років стали послуги дизайнерів у напрямі ландшафтної архітектури.

 
Шарм сучасної кераміки

Комплексне оформлення підлоги та стін, виконане за допомогою керамічної плитки, на сьогодні є актуальним не тільки для облаштування ванни та кухні, а й коридорів, віталень, спалень, готелів, офісів, торгових центрів тощо. У цьому випуску продовжуємо нашу розповідь про керамічну плитку групи «Lasselsberger», традиція виробництва якої бере свій початок ще у 1873 році.

 
<< [Перша] < [Попер.] 1 2 [Наст.] > [Остання] >>

Результати 11 - 19 з 19